Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány évesen ideális hogy...

Hány évesen ideális hogy legyen gyerekem? 19f

Figyelt kérdés

2020. márc. 1. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen kor.

Nekem először az volt az elképzelésem, hogy 23. AZtán 28 körülre gondoltam - talán ha egyéb tényezőket nem nézünk, csak a kort, akkor ez lett volna a legoptimálisabb.

Végül most szültem 37 évesen. Az én életemben - ha nézem, hogy miken, mikor mentem keresztül - ez lett a legoptimálisabb idő. Ha előbb szültem volna, biztos, hogy egyedülálló anyuka lennék, mert mindig kiderült, hogy az akkori párjaim (vagy én) alkalmatlanok lettek volna vagy a gyerekvállalásra, vagy a hosszútávú közös életre. Most vagyok olyan élethelyzetben, hogy a "tökéletes" pár mellett, biztos egzisztenciával tudtunk gyereket vállalni.

2020. márc. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám hogy a kor függvénye.

Nagyon sok minden viszont számít szerintem.

Az egzisztencia nagyon fontos,a biztos anyagi háttér, amit magatoknak teremtettek meg, egy jól működő, kompromisszumképes kapcsolat.

Egyebek mellett számomra ezek nagyon fontosak ha érkezik egy baba.

2020. márc. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az párkapcsolat stabilitása, az egzisztencia fontosabb, mint a kor.
2020. márc. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szmuki ***** válasza:

Nem kor függő,inkább stabil párkapcsolat,stabil állás.


Férjem csak 26 évesen akart apuka lenni,de 23 évesen azt mondta szeretne hiszen megvan mindenünk,mindent megbirunk neki adni. De ha még nem lenne házunk,jó állásunk akkor biztos kitolódott volna.

2020. ápr. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!