Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan terhességi teszt...

Van olyan terhességi teszt ami kimutatja a párnapos terhességet is?

Figyelt kérdés

Tüdőszűrésre kell mennem munkaalkalmasságihoz. Lehetséges, hogy terhes vagyok, de még nagyon kicsi idős. Fontos lenne, hogy biztosra tudjam. Holnap elvileg tudok menni vérvételre, de annak nem biztos, hogy meg lesz az eredménye már holnap. Tüdőszűrőre holnap kellene mennem, mert anélkül nem dolgozhatok.

Köszönöm a válaszokat.


2020. márc. 5. 09:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legkorábban a beágyazástól mutatja ki.

Én ugyanígy jártam a lányommal. Mennem kellett tüdőszűrésre, de éreztem hogy terhes vagyok. Szóltam a tüdőgondozóban, mondta a hölgy, hogy menjek vissza ha kiderül hogy nincs baba és soron kívül megcsinálja. Nekem mondjuk két nap múlva biztos volt, hogy terhes vagyok. A munkahely azt mondta vigyek nőgyógyászati igazolást és akkor dolgozhatok tüdőszűrő nélkül.

2020. márc. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Mi nem dolgozhatunk úgy. :( Kereskedelembe dolgozok...

Mindenképp táppénz ha terhes vagyok. Csak lejárt ugye a tüdőszűrőm, a kalkulátor szerint 14-én kéne csinálnom az első tesztet...De addig?

2020. márc. 5. 10:22
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is hasonló problémàm lesz majd màjusban. Még nincs baba, de rajta vagyunk ☺️ májusban lejàr a tüdőszűrőm. De nem szeretnék elmenni az elején tàppénzre😒 nem tudom hogy lehetne megoldani majad.
2020. márc. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nálunk sehogy. Ráadásul Fizikai munka, emelgetni kell, stressz stb. Nálam ha kiderül, hogy babóca van nincs kérdés táppénzre megyek.
2020. márc. 5. 10:42
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nálunk sem. A munkàt birnám, de ivóvízzel dolgozok
2020. márc. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A "pár napos" nehezen értelmezhető fogalom a terhesség témakörében.

Eleve kb egy hét is lehet, mire beágyazódik a megtermékenyített petesejt.

Csak ezután kezd hcg-t termelni, amit a teszt kimutat.

Szóval amíg vándorol a petevezetékben, addig nem látsz a teszten semmit.


A következő esedékes menstruáció első napján tesztelhetsz. De inkább várj ki 2 nap késést,az a biztos.

2020. márc. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én pl nem tudtam ,hogy terhes vagyok elmentem tudoszurore mert kellett az orvosi alkalmasságira ! 3 nap múlva furán fajt a hasam csinaltam egy tesztet ! Pozitiv lett azóta 8 hetes kismama vagyok de nem lett semmi baj 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️legalabb is eddig semmi bajom nem volt és a pici is jól van ,mert voltam dokinál és ő sem mondta ,hogy bajt csinaltam volma ezzel ...
2020. márc. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"Nálunk sehogy. Ráadásul Fizikai munka, emelgetni kell, stressz stb. Nálam ha kiderül, hogy babóca van nincs kérdés táppénzre megyek."


Kereskedelem első gyerek 24.hétig dolgoztam, 2.gyerek bevérzéssel maraftam otthon, de dolgoztam volna vegig.

A kereskedelem nem ok a tpre, kollégák főnökök kíméltek volna.


Mindenesetre azt mondom, tesztelj, ha negatív, akkor menj el, ha pozi ne menj el...

2020. márc. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Kollégám két hete volt, ő emiatt kért és kapott is ólom mellényt/lapot amivel védték ahol kell.
2020. márc. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs lehetőség a könnyített munkára, megmondta a főnök egy másik betegségem utáni munkaalkalmassagi előtt. Sokszor egyedül vagyok és mindent meg kell csinálni. Ingázok -20 és +25 fok között.

Szóval...

Holnap kiderül.

2020. márc. 5. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!