Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírtátok ki, hogy titokba...

Hogy bírtátok ki, hogy titokban tartsátok a terhességet?

Figyelt kérdés
Már 6 kémiai terhességem volt, mindig 1 max 2 nap késéssel meg is jött. Megfogadtam, hogy legközelebb már csak a szívhang után mondom el a páromnak is, nem akarok neki ismét csalódást okozni és azt akarom, hogy örülni tudjon neki. Sajnos a pozitív tesztekhez már úgy áll mindenki a közvetlen környezetemben, hogy oké volt már ilyen. Ettől akarom megkímélni. Ezúttal úgy érzem rendesen megtapadt a babóca, már egy hete késik és a tesztjeim is szép erősek nem csak nagyitóval keresgélősek nincs vérezgetés. 2 hét múlva megyek dokihoz de úgy érzem az örökkévalóság lesz ez a két hét (a titok megtartása miatt)

2020. febr. 7. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy középidős vetélés után csak a 16. héten mondtuk el, még a saját szüleinknek is. Nem volt könnyű. Főleg elkerülni Őket, mert már korán egyértelműen látszott is. Ez idő alatt 3 hetet kórházban is voltam, fenyegető vetéléssel.

Az az igazság, hogy nálunk annyi probléma volt már a kezdetektől, hogy mi magunk sem mertük elhinni, hogy ebből nekünk gyerekünk lesz, ezért nem is mondtuk el.

2020. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
A párod előtt hülyeség titokban tartani, ez nem a te "harcod", közös buli. Neki elmondanám azonnal, a történtek után pláne. Bárki másnak nem esett nehezemre bárki előtt bármeddig titkolni. Az első terhességem félidőn túli vetéléssel végződött. A másodikról a családjaink félidő körül értesültek csak. (Nem volt feltűnő pocakom). A legjobb barátnőm tudta még azonnal, illetve pár hét múlva a munkahelyem a vizsgálatok és az adókedvezmény miatt.
2020. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek 2-essel, a párod előtt ne titkold!
2020. febr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A párom előtt nem titkolnám, ez közös dolog, rosszul is esne neki. Másokkal meg ne foglalkozz.
2020. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A párom elől sose titkolnam, ez ugyan ugy az o dolga is, mint a enyém.

Mi csak a 12. heti vizsgálat utan mondtuk el hogy jon a baba, sajnos addig nagyobb az esely hogy baj történik

2020. febr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem titkoltam el a párom elől az újabb pozitív tesztet a veszteség után. Hiszen miért a párom akkor?! Neki is tudnia kell ha jó, ha rossz dolog történik!
2020. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Paromnak elso pozitivvtesztnelmondtam, szuleinknek 8. Heten
2020. febr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Paromnak en is elmondanam/elmondtam. Első babanknal legjobb baratnom volt az első aki megtudta mert beparaztam hogy mi van ha terhes vagyok. Utana szüleink tudtak meg 10. het korul, en vartam volna a 12-ig, de első baba es hat ilyenkor nehéz varni. Tobbi rokon, ismeros, barat 12.hét utan tudta meg. A kovetkezo kettő gyereknel meg mar probaltuk minel tovabb húzni. 18 hetes voltam mikor a paromon kivul mar mas is tudta. A masodik terhesseget egyebkent azert titkoltuk mert mikor megfogant akkor volt 5 honapos a kislányunk és nem akartuk hogy mindenki sápítoztok hogy jaj de koran stb. A hamradikat meg 15.het körül árultuk el. Viszont baromi nehéz volt ennyi ideig huzni. Kb rogton vilaggakurtoltem volna😁
2020. febr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

A férjemmel együtt teszteltünk. Az elsőnél a szülőknek a szívhang után elmondtuk, viszont missed ab lett. A másodikat a férjem szüleinek a 12. heti genetikai uh után mondtuk el, az enyéimnek a 9. héten, mert látták, hogy valami nm oké ( folyton rosszul voltam).

Én élveztem, hogy ezt csak mi ketten tudjuk :)

2020. febr. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek természetesen elmomdtam.

A többieknek a pozitív teszteket nem mondtam el, miért is tettem volna.


A szüleimmel próbáltam abban az időszakban kicsit kevesebbet találkozni.

A kolleganőimnek meg nem mondtam el és ennyi.

2020. febr. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!