Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augmentin duó terhesség végén?

Augmentin duó terhesség végén?

Figyelt kérdés

40 hetes terhesen nem okoz gondot? Nagyon Nagyon be van gyulladva a bölcsesség fogam, semmi nem segít így a fogorvos ezt írta fel, de eléggé gyorsan le zavarta a dolgot és hiába kerdezgettem ezzel kapcsolatban, annyit mondott igen lehet.

Más szedett ennyi idősen ilyet?

Tudom hogy csak ettől fog elmulni a gyulladás de ha árthat a babának akkor inkább szenvedek még.



2020. márc. 6. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha az orvos azt mondta lehet, és a gyakori tudatlan utca embere azt mondja ne akkor nem szeded be?:)
2020. márc. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 37. héttől kezdve kellett szednem, felületes trombózisom volt. Nem okozott gondot, sem nekem, sem a kislányomnak. (Most 2 és fél éves).
2020. márc. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Augmentint szabad szedni , ne aggódj. Nekem 2 kúrám is volt, igaz a második trimeszterben. Kórházban is ezt adtak. Rosszabb lenne begyulladt foggal szülni hidd el. Szedd csak be.
2020. márc. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Pozi lett a hüvely tenyésztés,és nagyon magas a fehérvérsejt számom 30 hetesen emiatt írta fel a nőgyógyászom.

Szóval biztos lehet szedni.

2020. márc. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2020. márc. 6. 19:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem máskor felfázásom volt. A háziorvosom írt fel rá gyógyszert. Másnap voltam a fogadott szülészdokimnál vizsgálaton,azt mondta ne szedjem mert nem ajánlott terhesen,felírt mást. Szóval én tuti megkérdezném a fogadott dokimat.
2020. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szoptatás elején kaptam a kórházban. A duo terhesseg es szoptatas alatt szedheto ezert irta fel ezt. Vedd be nyugodtan.
2020. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a nőgyógyász írta fel 38 hetesen, úgyhogy biztos hogy lehet szedni! Ne feledkezz meg a probiotikumról sem!
2020. márc. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Végül is elkezdted szedni?

Én terhes nem vagyok, csak szoptatok, 3 bölcsességfog műtéten vagyok túl, ezért kell szednem Augmentint. Mivel babát is szeretnék, megkérdeztem a dokit, hogy esetleges terhesség esetén lehet-e szedni, azt mondta lehet. Probiotikumot tényleg szedj mellé, pl. Normafloret!

2020. márc. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!