Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is szétszortnak érzi...

Más is szétszortnak érzi magát várandósan?

Figyelt kérdés
Én már magamon röhögök sokszor, olyan dolgokat csinálok néha.
2020. márc. 11. 17:48
 1/7 anonim válasza:
100%
Én kifejezetten. Korábban a munkámban alig volt hiba, most alapvető dolgokat szúrok el. Talán a fáradtság is közrejátszik ebben.
2020. márc. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem vagyok várandós, kisbabám 4 hónapos. De emlékszem, hogy eszméletlen szétszórt voltam, főleg a harmadik trimeszterben 😄 muszáj volt listát írnom a napi teendőimről, boltba is listával mentem pedig előtte mindent fejben tartottam. Aztán volt, hogy a virág tápoldatot a hűtőbe tettem, a sajtot meg az öntözőkanna mellé a szekrénybe, aztán este azt hittem nem vettem sajtot a spagettihez. 2nap múlva találtam meg a szekrényben 😆
2020. márc. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A munkámban rendkívül precíz voltam mindig... Hát a terhesség jól betett. :D


Másrészről meg annyira kétbalkezes lettem, hogy csak na..mindig mindent kifejtettem a kezemből. :D

2020. márc. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam. :D bár én még csak az első trimeszterben vagyok, de borul minden körülöttem, kikapcsol az agyam másodpercekre, elfelejtem mit akartam... Na igen meg a fáradtság...
2020. márc. 11. 18:13
 5/7 khniki ***** válasza:
100%

Egy kicsit feledékeny voltam, no de az semmi ahhoz képest, amikor már megszületett. :D

A 2. trimeszter végétől, emlékszem, mindent kiejtettem a kezemből...

2020. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szétszórtnak?? Ne viccelj, káosz lett az életem! Olyan dolgokat felejtek el amit fel is írok 3 helyre , emlékeztetőt is állítok be és így is elfelejtem. Régen napi 40 dolgot észben tartani nem okozott gondot ,úgy hogy nem jegyzeteltem 😀 Most a memóriám kb. Kilőtte magát az űrbe 😀 Naponta 3x-4x visszakell fordulnom dolgokért ,mert otthonhagyom, legutóbb 30 percet kocsikáztam a védőnöhöz a dugóban ,mikor leparkoltam jutott eszembe ,hogy egy db papírt , leletet nem hoztam magammal 😂
2020. márc. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor nem aggódom emiatt. :D
2020. márc. 13. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!