Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt szolárium...

Terhesség alatt szolárium mennyire árt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Áprilisban elutazunk a férjemmel wellnesselni. Már múlt hónapban vettem egy 4 alkalmas szoli bérletet, hogy azért mégis legyen valami kis színem mikor megyünk...de most derült ki a héten, hogy babát várunk. 4-5 hét között vagyunk, még orvosnál sem voltam. Az lenne a kérdésem, hogy ilyen kis picurka korban árthat neki, ha ezt a 4 alkalmat (4*10 perc) leszolizom vagy inkább ne kockáztassak? Nyilván nem szeretném, hogy bármi baja legyen és később eszembe se fog jutni szolizni. Köszönöm :)
2020. márc. 12. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Felejcsd el!Szerinted mennyire árt!Nagyon!
2020. márc. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Én nem mennék.
2020. márc. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Megoszlanak a vélemények, de inkább jobb nem kockáztatni. A UV sugárzás nem árt a magzatnak, de az ottani hőmérséklet felhevítheti a méhet, ami vetéléshez is vezethet.
2020. márc. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem kockáztatok :) Ő mindennél fontosabb :).
2020. márc. 12. 11:17
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem szabad. Amúgy se szerintem, de terhesség alatt fokozott a hajlam a májfoltokra , melasmàra . Én semmiképp se kockáztatnàm.
2020. márc. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
A babának elvileg nem árt... de a te bőrödnek nem hiszem, hogy a terhesség általi nyúlás mellé még egy aszalógépre lenne szüksége.
2020. márc. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6-os. Köszi :) jót nevettem azon amit írtál :) Fentebb már írtam, hogy nem kockáztatom meg, mert a bogyó fontosabb. Viszont nem gondolom, hogy így 4-5 hetes terhesen rettentően nőne a hasam ami miatt asszott lennék a szolitól. De azért köszi :)
2020. márc. 12. 14:00
 8/13 anonim ***** válasza:
A szolitól mindenképpen asszott lesz egy idő után az ember, az egy rondító gép... 2020-ban elég gáz is. De helyes, ahogy döntöttél, boldog babavárást és majd babázást!
2020. márc. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyébként én több helyen olvastam azt is ,hogy a fürdőzés wellnesben vagy gyógyfürdőben nem ajánlatos a terhesség alatt de ettől függetlenül láttam már kismamákat strandon , fürdőbe :) vagy nem tudom ti mit csináltok wellnes alatt de olvass utána vagy kerdezz meg egy orvost hátha tudnak segìteni :)
2020. márc. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mindent megkérdezek a dokitól. A meleg termál víz biztosan nem ajánlott, szauna, gőzfürdő sem. Szerintem a sima medencézés nem okozhatna gondot, kifejezetten ajánlják az úszást a kismamáknak...de azt is megtudakolom, hogy van e esetleg valami lehetőség arra, hogy ne igazán érintkezzek "belül" a vízzel.
2020. márc. 12. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!