Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt másnak is olyan hogy a...

Volt másnak is olyan hogy a 9. hét végére enyhültek a tünetei?

Figyelt kérdés
Eddig ólmos fáradtág volt rajtam, sokat pisiltem és émelyegtem. Nem egyik napról a másikra de feltűnt, hogy már nem vagyok annyira fáradt, már csak ásítozok de ha nem fekszek le delutan akkor is felvagyok ejfelig. Az ejszakai 3 pisiles 1re csökkent viszont az émelygés maradt, mintha neha rosszabb is lenne mint eddig de hányni nem hányok. Szinte sehol nem olvastam olyat hogy a 9 het korul mar enyhulhetnek a tunetek

2020. márc. 12. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Addig sem voltak. 😄
2020. márc. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Nem. Még soha senki. Te vagy az egyetlen.
2020. márc. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem eddig sem volt semmi bajom, nyilván fáradékonyabb vagyok. De azon kívül nincs semmi bajom.
2020. márc. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a másodikkal így volt. Addig olyan rosszul voltam, hogy élni se bírtam kb, naponta többször hánytam. Akkor hirtelen jobb lett, a hányás is csökkent heti 1-2-re. Megijedtem hirtelen, mert az elsővel szarul voltam a 14. hétig nonstop. De nem volt semmi baj.
2020. márc. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem első terhességemnél napra pontosan a 10. hét betöltésekor megszűnt minden tünet. Most, a második terhességemnél meg addig alig volt, aztán 9-10 hetesen kezdett nagyon eldurvulni 12 hetes korig. Onnantól megint mintha elvágták volna.
2020. márc. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én most vagyok a 9.hétben,és én is azt tapasztalom hogy már nem vagyok annyira fáradt..ahhoz képest hogy voltak napok amikor egyszerűen felkelni sem tudtam. Viszont az émelygés este jön,és erősebb mint eddig. Szóval egy cipőben járunk :)
2020. márc. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minden tünetem elmúlt a 8-9. hét környékén egyik napról a másikra.
2020. márc. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

10. Hétre még a mellfájdalmam is elmúlt, azóta sem fáj.

A fáradtság is elmúlt, most pedig 28 hetesen mindenhol aludnék 😆

Szerintem ne aggód túl, inkább élvezd, hogy jobban vagy!

2020. márc. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na jo hog kiirrtam a kerdest, este megint vagy 3x pisiltem most delutan le is kellett dolnom kicsit (mindjuk jol felidegesitettek lehet abban faradtam el). Viszont mokuska ismet adott jelet hogy jol van. Azt almodtam ejjel, hogy uh-n voltam meg a babat nem is lattuk de folyamatosan hallottam a szivhangjat aztan mikor meglattam a kepernyon meretben is pont koranak megfelelo volt. Erdekes mert volt mar egyszer ilyen almom az elso uh elott egy hettel akkor is elegge aggodtam hogy mi lesz most szinten egy het van meg uh-ig
2020. márc. 13. 15:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Én ma tolottem be a 10.hetet. Azon kaptam magam, hogy nem alszok el állva :D nincs hányingerem mindentől 0-24ben. Nekem is enyhültek :)
2020. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!