Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyi vetélésről olvasok itt,...

Annyi vetélésről olvasok itt, hogy kell egy kis nyugtatás, hogy azért olyan esetből is sok van, ahol első teherbeesésnél minden rendben ment. Mamik, megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés
Eddig eszembe sem jutott, hogy valami gond lehet, de nem is akarok bevonzani semmit, csak jó lenne olyat is hallani, hogy minden rendben ment egyből. 7hét2napos vagyok, szerdán megyek majd az első ultrahangra, de úgy érzem minden rendben van.
2020. márc. 14. 13:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nem volt az első terhességem él. Fel sem merült bennem h bármi baj is lehet. Pedig 13 hónapot vártunk a babára
2020. márc. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

2 terhességem volt, 2 gyermekem van. Egyiknél sem volt verzés, pecsételés, görcs, stb. Problémamentesek voltak, igaz az elsőnél terhességi allergiám volt, de az csak tüneti, a magzatra nem veszélyes, gyógyszerrel kezelhehő. Második terhességem diagnosztizált pajzsmirigy alulműködéssel hordtam ki. Komplikáció mentes természetes szülés mindkét esetben.

Minden rendben lesz, boldog babavárást!

2020. márc. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre összejött és a 12. heti uh volt az első addig semmit nem tudtam róla, őrjítő volt. Aztán a 20. heti volt a következő azóta nem volt, mert külföldön vagyok és itt ha problémamentes akkor 2-nél több uh nincs.

Egyébként jobban jársz ha nem olvasgatod a gyakorit, mert csak bepánikol az ember, én is csak ritkán jövök ide fel.


28+4 hkm

2020. márc. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

1. És 2. Esetben is problémanenteds terhességem volt

2. Esetben volt riadalom

De nem volt vaj

2020. márc. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 khniki ***** válasza:
100%
Én is paráztam, de minden rendben volt. Itt rágcsálja mellettem a játékát. :)
2020. márc. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb esetben minden rendszerint zajlik. Nyugalom! :)
2020. márc. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
4 problémamentes terhesség -> 4 gyerek. 😊
2020. márc. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút, 100%-ban problémamentes, "tankönyvi" terhességem volt. Mindig tökéletesek voltak az eredmények, a ctg-k, a méretei, minden. Illetve annyiban nem volt tankönyvi, hogy soha, egyetlen egyszer sem voltam rosszul, nem hánytam, nem émelyegtem, kívánós is csak picit voltam. Gyönyörű, egészséges kislányom született természetes úton, komplikációk nélkül 41. hétre, 10/10-es apgarral. Első terhességem, első baba.


Ne olvasgass olyasmit, ami negatívan érint! Olvass könyveket, novellákat inkább, vagy legalábbis olyan weboldalakat, amik pozitív hangulatúak. Nyugodj meg, semmi gond nem lesz!

2020. márc. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

30 éves vagyok. Egy terhesseg, egy gyerek. Nővérem 33 éves. Egy terhesseg, egy gyerek.

Nem volt egyikünknek sem semmi a terhesseg alatt, ami vetélés gyanút okozott volna. Egy csepp ver sem, semmi. Anyukamnak 3 terhesseg, 3 gyerek. Baratnomnek szinten egy terhesseg egy gyerek, probléma nélkül szinten.

2020. márc. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
1 terhesség, egy szülés. Nem volt baj.
2020. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!