Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismama vagyok, és a...

27 hetes kismama vagyok, és a kérdésem, h miért viszket a csiklóm? A hüvelyemnek semmi baja, a folyásom is rendben de a csiklóm nagyon viszket! Miért?

Figyelt kérdés

2020. márc. 13. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász megmondja és kezeli..
2020. márc. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Candida kezdeti tünete IS lehet


Doki?

2020. márc. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a nőgyógyászhoz 10nap múlva van időpontom, de természetesen tervezem, hogy megbeszélem vele, de addig szerettem volna vagy tanácsot vagy tippet kapni.
2020. márc. 13. 14:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Terhesgondozóba ilyen panasszal azonnal beengednek.
2020. márc. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fokozott véráramlás vsz
2020. márc. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nőgyógyász megmondja és kezeli"

Vagy nem....

Nekem is volt ilyesmi problemam, igaz nem terhesseg alatt, de soha nem derult ki mi volt az oka. Nem egy orvosnal voltam miatta, az eg vilagon minden negativ volt mindig. Pamut bugyit hordtam direkt, semmi extra vagy uj mososzer vagy oblito vagy tusfurdo vagy intim lemoso nem volt, ugyhogy nem tudtak mit mondani mar az orvosok sem, azt mondtak hormonalis dolog lehet valoszinu, mert abszolut minden mas rendben volt. Idovel elmult magatol. 🤷‍♀️

2020. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
egy hete voltam terheléses cukron és vér-vizeletvételen, nálam is minden érték rendben van...akkor ezekszerint a hormonok?
2020. márc. 13. 20:34
 8/8 anonim válasza:

A terhesség alatt elő szokott fordulni csiklóviszketés!

[link]

2020. márc. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!