Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyi vetélésről olvasok itt,...

Annyi vetélésről olvasok itt, hogy kell egy kis nyugtatás, hogy azért olyan esetből is sok van, ahol első teherbeesésnél minden rendben ment. Mamik, megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés
Eddig eszembe sem jutott, hogy valami gond lehet, de nem is akarok bevonzani semmit, csak jó lenne olyat is hallani, hogy minden rendben ment egyből. 7hét2napos vagyok, szerdán megyek majd az első ultrahangra, de úgy érzem minden rendben van.
2020. márc. 14. 13:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jó ezelet olvasni. A teherbeesés is pikkpakk sikerült, pedig nem is konkrétan azt figyeltük, hogy mikor volt peteérésem, csak nem védekeztünk, jöjjön, ha jönni akar alapon. 4. ilyen hónapban meg is fogant. Pedig attól is paráztam, nehogy egyikünknél valami gond legyen. :) De minden rendben, és a picivel is remélem legalább ennyire simán fog menni minden.
2020. márc. 14. 18:28
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hetek óta gondolkodom egy ilyen kérdés kiírásán, szóval én nagyon örülök hogy feltetted! :)

Én is folyton aggódom, és csak a rossz példák jönnek velem szemben, pedig 18 hetes múltam, és eddig semmi nem utalt arra, hogy bármi baj lenne! :) Remélem így is marad, örülök a válaszolnak, sokat segítenek! :)

2020. márc. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
1 terhessegem volt, az elejen kis pecsetelessel, de minden rendben, itt szuszog az olemben a kis gombocka 💕
2020. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ide azok írnak sokszor, akiknek vmi problémájuk van és segítség, megnyugtatás kell nekik. Akiknek problémamentes a terhességük (és ők vannak többségben), nem hinném, hogy túl sokat foglalkoznak a gyakorival. Szerintem ezért olvasol itt és hasonló fórumokon sok negatív történetet, szóval nyugi!
2020. márc. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb terhesség simán lezajlik, csak ők ritkán tesznek fel itt rémült kérdéseket. Bár már olvastam ilyet is. (A teszt pozitív, de semmi tünetem nincs, nem hányok...)
2020. márc. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!