Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kaptatok barmilyen infot a...

Kaptatok barmilyen infot a nogyogyaszotoktol coronavirus esetleges hatasairol a magzatra? 1. Trimeszterben vagyok.

Figyelt kérdés
Az enyemnek meg nem volt eligazitas, nem tudott semmit mondani.
2020. márc. 14. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek ilyen jellegű tapasztalataik szerintem. Ez egy teljesen új helyzet. Hogy tudjon valamit mondani, ahhoz nagyobb elemszám kell, statisztika. Szerintem ez még évek, mire kiderül, milyen hatása lehet magzatra.
2020. márc. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg most az az álláspont hogy ugyanaz, mint a sima influenzának. Elvileg nem jut át a magzathoz. Aki fertőződik, feltételezik, hogy születés közben. De ezek egyelőre csak feltételezések. De nyilván a magas láz vagy ne adj isten lélegeztetes nem tenne jót.
2020. márc. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Ez a hír új, májusra vagyok kiirva, (itt Angliában) semmit nem lehet tudni.

[link]

Legtöbb amit tehetünk hogy odafigyelunk

2020. márc. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Egy angol nyelvű cikk is erről az esetről

[link]

2020. márc. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
Nem kellene szenny oldalakat olvasni. Ott a Who és a koronavirus.gov.hu.
2020. márc. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Kínai statisztika alapján a terhesek és gyerekek nincsenek a veszélyeztetett kategóriában, ill. a vírus nem teratogén.
2020. márc. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!