Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kislány vagy kisfiú? Miért...

Kislány vagy kisfiú? Miért nem azt érzem amit az orvosok tippelnek/látnak?

Figyelt kérdés
16. Heti 4D ultrahangon azt mondták kislány lesz. A 12. Heti terhesgondozáson is ezt tippelte a nőgyógyászom, és a 13. heti genetikain is egy 80%-ot tippelt a doktornő. Én nagyon kisfiút érzek, fiúval is álmodok. A 4D ultrahangon a hölgy viccelődött, hogy kéne látni kukit ha fiú lenne,3 vonalat lát meg 3 pöttyöt (habár én rendkívül rossz vagyok ebben sajnos, fogalmam sincs mit kell nézni) nyilván hiszek neki mégis furcsa sztorikat olvasni itt gyakorin. Olvastam már olyat, hogy lányból fiú lett, és fordítva. A 16. Heti UH mennyire megbízható? A 4D-s hölgy nagyon magabiztosnak tűnt, az első 5 mpben már mondta, hogy szerinte lány. Alig látott valamit egyből mondta is. Volt már valaki így, hogy teljesen mást érzett? Lelkiismeret furdalásom van, mert azt hittem mélyebb a kapcsolatom a babámmal. Lehet, hogy csak a hormonok játszanak az idegeimmel persze, de máshogy képzeltem el ezt az időszakot, amolyan mindent tudni fogok róla, együtt létezünk érzésnek képzeltem. Vagy valami hasonló spirituális kutyafülét vártam...

2020. márc. 14. 17:42
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
18. Ez mar nekem is megfordult a fejemben!
2020. márc. 16. 19:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!