Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióta terhes vagyok miért...

Mióta terhes vagyok miért bánik velem mindenki másképp? Sokkal kedvesebbek

Figyelt kérdés

Párom is mindent megcsinál helyettem meg szólnom sem kell de mikor nem voltam terhes 5x is el kellett mondanom hogy ne dobálja szét a ruháit csináljon rendet ilyenek. Semmit nem kell csinálnom mindent megcsinál és jobban bújik hozzám jobban érzem mennyire szeret.

Munkatarsaim is sokkal kedvesebbek, szüleim is mindenki de miért?


2020. márc. 14. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek szeretik a babákat.
2020. márc. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Nyugi, ha megszületik, mindenki szarni fog rád, csak a baba lesz a lényeg.

Mondjuk nekem a férjem nagyon gondoskodó lett, hozza a kaját az ágyba stb.

2020. márc. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Ez a babámak szól, nem neked sajnos :/
2020. márc. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja.Tapasztalat,hogy a baba miatt van.Engem idegenek előre engedtek a postán stb.Ha megszületik a baba lesz a központ nem te.
2020. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 khniki ***** válasza:

Velem is előzékenyek lettek az emberek, de jól esett. A férjem mindig is figyelmes volt, előtte is, azóta is. De főleg a terhesség végén már nagyon nagy és nehéz volt a hasam, nehezen mozogtam, csak akkor mentem el itthonról, ha muszáj volt. És bizony örültem, hogy előre engednek itt-ott, átadják a helyet stb.

Szülés után tényleg a baba miatt előzékenyek, de nekem az is jól esett.

2020. márc. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!