Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyökèrkezel fog mégis időnként...

Gyökèrkezel fog mégis időnként fáj?

Figyelt kérdés

A doktornő három hete gyökèrkezelte a fogamat, múlt héten tömte be végleges töméssel, azt mondta, a gyulladásnak idő kell míg lemegy, illetve mivel nem csinált röntgent, így elképzelhető, hogy maradt bent csatorna, azért fájhat időnként.

Tényleg nem állandóan fáj, csak időnként belenyilall, főként éjszaka.

Gondolom ez nem sürgős eset, tehát nem fog vele foglalkozni a jelenlegi helyzetben.

A kérdés már csak az, hogy ez vajon bármilyen problémát okozhat a magzatomnál? 18 már majdnem 19 hetes vagyok, eddig semmi panaszok, de azért csak aggódom.

Fájdalomcsillapítót, ilyeneket nem igényel, mert annyira nem fáj, meg időszakos a fájdalom, főként éjszaka.


2020. márc. 16. 10:19
 1/1 anonim ***** válasza:
A bölcsességfogam nőtt a rágó fogam alatt. Őszintén a terhessegem utolsó 2hónapjat úgy töltöttem, hogy úgy éreztem belepusztulok. A gyulladás okozhat koraszülést de a babánál elvileg nem lehet baj. Nekem ezt mondta a szülész.
2020. márc. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!