Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhesen gombás...

9 hetes terhesen gombás fertőzésem van, az orvosom mégsem írt fel semmit. Ez csak nekem tűnik problémának?

Figyelt kérdés

Kb 10 napja éreztem már hogy valami nincs rendben odalent;amikor a vizsgálaton az orvosom megerősítette a gyanúm,gombás fertőzésem van. Viszont azt mondta még nem találkozott ilyen esettel (kb 60) éves,ami azért elég fura,és hogy nem ír fel semmit,várjuk meg a 12.hetet,aztán majd kezeljük. Addig használjak intim zuhanyt,majd az kimossa! Hát mondanom sem kell semmit nem használt. Amellett hogy nagyon kellemetlen és zavaró ez a probléma,azon is aggódom hogy árthat-e a babának.

A kérdésem az lenne hogy járt már valaki így?


2020. márc. 16. 20:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy válaszoltál!
2020. márc. 16. 23:45
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél gynoxint, az vény nélküli és használható terhesen is. Egyébként vicc, hogy ilyennel nem találkozott, minden második terhes tiszta gomba, mert megváltozik az immunrendszer meg a hüvely ph is.
2020. márc. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Holnap kikérem egy másik orvos véleményét is,mert most már a hasam is eléggé fáj...szóval kezdek aggódni.

De nem könnyű most bekerülni egyik dokihoz sem,még az első trimeszteri vérvételt sem csinálják meg sem rendelőintézetben,sem a kórházban. Azt mondták menjek magándokihoz vagy várjam meg míg vége lesz ennek a helyzetnek.

Kénytelen voltam átmenni egy másik háziorvoshoz diósdra,csak hogy érden megcsinálják a vérvételt. Nevetséges!

2020. márc. 17. 15:38
 14/15 anonim válasza:
Szia. Nekem 8 hetesen volt ilyen problémám. Nekem a canestent ajánlotta a doki. Féltem használni, de megnyugtatott, hogy ezt lehet az első trimeszterben is. Pár nap múlva megszüntek a tüneteim. Most 17 hetes vagyok és eddig minden rendben a babával.
2020. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

10 hetesen eljutottam egy másik dokihoz,aki klion kúpot írt fel. Mondta hogy nem szoktak semmit felírni,de látta hogy nagy a baj. Főleg azért mert az előző doki habár nem írt fel semmit,azt ajánlotta hogy használjak hüvely zuhanyt,ami,mint utólag kiderült,feljebb vitte a fertőzést. Tehát csak rontott a helyzeten.

Azóta már teljesen jól vagyok és a baba is. Épp ma töltöm a 12.hetet,kedden megyek kombinált tesztre :)

2020. ápr. 4. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!