Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zinnat 500mg-ot lehet szedni...

Zinnat 500mg-ot lehet szedni terhesség alatt? 7 hetes vagyok gombás fertözésem miatt írta fel .

Figyelt kérdés
2019. jún. 28. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szedni, bár a gombára pont lószart se ér, tekintettel arra, hogy ez egy antibiotikum, ami bakteriális fertőzésre való.
2019. jún. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen lehet szedni...nyugodtan szedd be,nem lesz semmi bajod tőle.
2019. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Zinnat baktérium ellen van, nem gomba ellen. Biztos, hogy gombás fertőzésed van?
2019. jún. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Prímafucort azt is irt fel az segít ?
2019. jún. 28. 19:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Neked nem gombás fertőzésed van, hanem bakteriális. Egyébként persze, lehet szedni. Nyilván az orvos annak a tudatában írta fel, hogy tudta, hogy terhes vagy, nem?
2019. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A zinnat valóban antibiotikum, a pimafucort viszont egy szteroidot tartalmazó, gombás fertőzés elleni kenőcs, úh valószínű, h kevert fertőzés (baktérium+gomba). A pimafucort nem tudom, hogy lehet-e a terhesség alatt, a szteroid miatt. Nőgyógyász írta föl? Mert ha igen, akkor biztosan lehet használni, de ha háziorvos, akkor én rákérdeznék a nőgyógyásznál.
2019. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen nőgyógyász írta fel.

candida albicans És streptococcus agalactiae van a eredményen.

2019. jún. 28. 22:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, akkor ez baktérium és gomba. Mindenképpen kezelni kell. Ha nőgyógyász írta fel, akkor biztos, h lehet alkalmazni mindkét készítményt. A pimafucort egyébként egy szuper hatékony kenőcs, egy-két nap alatt rendbehoz, a zinnat meg kiöli a baktériumot.
2019. jún. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt az orvos tudja a legjobban, ha tudja hogy terhes vagy és felírta, akkor felmérte hogy a betegség nagyobb kárt okoz mint a gyógyszer és bízz meg benne . Terhes nőnek senki sem ír fel szórakozásból akármit csak ha jogos
2019. jún. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szintén Zinnatot szedtem, de a 8 hónapba sikerült össze szednem egy fertőzést hiába figyeltem elég volt egyszer leülni a wc-re, mert alig bírtam tartani. 😕 Semmi baja N lett a fiamnak 21hónapos 🙂 Orvos olyat nem ír fel jó esetben, ami nem szedhető. Ha nem bízol az orvosnak akkor keress fel mást.
2019. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!