Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Menstruációs" vérzés terhessé...

"Menstruációs" vérzés terhesség alatt?!

Figyelt kérdés

Kedves kismamák, anyukák!


Ikerterhes vagyok, 13. hétben. (Lombik babák). Minden józan ész ellenére immáron másodszorra jelentkezett fájdalommentes vérzésem a terhességem során... Rendre 31 napra júniusban is és júliusban is. Mindkétszer száguldottam orvoshoz, egészen egyszerűen SEMMIT sem lát az UH (pedig modern gépek vannak)- szerencsére - ez alkalommal be is fektettek 5 napra. Minden előjel nélkül arra ébredtem, hogy a pizsamám "elázott", szóval nem barnás foltok, hanem egy adag vér volt. Aztán abba is maradt mindkét alkalommal rögvest, még nappal kis barnás dolog ürült, de amúgy semmi több. Én nem dolgozom, csak fekszem és pihenek, nagyon vigyázom Rájuk.

Tapasztaltatok ilyen vérzést? Eléggé aggódom, fel nem foghatom, mi ez és miért.

Köszönöm a válaszokat!


2010. júl. 25. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok nonel elofordul, hogy rendszeres marad a verzes akar az egesz terhesseg folyaman. Remelem az ijedelmen kivul semmi gond nincs veled.
2010. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm négy hónapig nem is tudta, hogy terhes mert teljesen pontosan megjött neki. Jó egészséget nektek!
2010. júl. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Remélem nekem már ez volt az utolsó, kétszer elég volt... Ezen felül állítólag minden rendben van, csak így sajnos egészen egyszerűen nem tudok nem aggódni folyton, ez pedig nagyon nem jó...

2010. júl. 26. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!