Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen és mennyi az a pecsétel...

Milyen és mennyi az a pecsételő vérzés? Illetve színe? Esetleg keveredik a barna nyákkal? Terhesség első szakaszában?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem semmilyen pecsételő vérzés nem normális terhesség bármely szakában.


Nekem csak a beágyazódáskor volt ilyen pecsételő vérzés, de az sima egy csepp vérzés volt nem barnás. Azért a nőgyógyászoddal beszélj szerintem, mégis csak ő az orvos!

2011. máj. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb menj dokihoz, mert lehet, hogy kell terhességmegtartó gyógyszer. Nézesd meg magad. Nem normális egyik sem!!!!!!!!!!Semmilyen állapotban sem, vérzés nem lehet!!!
2011. máj. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nekem nem csak az első szakaszban hanem a második terhességem alatt 3 alkalommal volt vérzésem. Nem sok, csak egyszeri. A színe barnás pirosas volt. Az elsőnél megijedtem és rohantam az orvoshoz, aki azt mondta semmi baj, minden rendben. A második és harmadik esetnél már csak felhívtam. Azt mondta, erős hormonális változásnál előfordul. Ennyi. De persze feltétlen menjél orvoshoz. Ha több napig van pecsét vagy ha csak egyszeri, akkor is.
2011. máj. 30. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nekem is volt pecsételő vérzésem a terhesség első szakaszában. Engem meg sem vizsgált a doki, csak azt mondta, hogy, ha nem jár semmiféle fájdalommal, akkor ez teljesen normális, és tényleg minden rendben volt. Azért megnyugtatásul kérdezz ki egy orvost.
2011. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!