Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan, aki ebbe a káoszba...

Volt olyan, aki ebbe a káoszban a héten, esetleg a jövő héten tervezi bejelenteni a baba érkezését a munkahelyén?

Figyelt kérdés
Mire számítotok?
2020. márc. 18. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 5+5 hetes terhes vagyok. Csak az orvos látogatása után szerettem volna bejelenteni a terhességet jövő hét vége felé vagy utána. De a helyzetre való tekintettel hétfőn közölnöm kellett, hogy mi a helyzet. Haza küldtek szabadságra. Kérte, hogy intézzem az orvost és akkor tp. De most akkora a káosz, hogy azt sem tudom, hogy egyáltalán eljutok e a nőgyógyászhoz.
2020. márc. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kulfoldon elek, most a gyerekeket hazakuldtek 2 hetre, 1 szulo maradhat fizetett szabadsagon veluk, maradok en. Valoszinuleg 2 het alatt nem zajlik le ez az egesz, legujabb remhirek szerint apr 20 a kov hatarido h visszaall minden a rendes kerekvagasba, mas infok szerint innentol 3honapig is eltart, addig home office. Mar az apr 20-al is meg lenne a 12.het, utana tervezem csak bejelenteni. Barmi lehet, a betoltott 12.hetet biztosabbnak erzem, addig ne csamcsogjanak a kollegak, valoszinuleg nem is fognak latni.
2020. márc. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

En is ugyanígy vagyok, kedves utolsó. Holnap lesz a 12 heti. Azt meg akartam várni mindenképpen, sajnos volt már egy vetélésem.

Nem akarom, hogy rajtam is csámcsogjanak a kollégák...

2020. márc. 18. 21:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden rendben lesz<3
2020. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ! Mi lett veled azota ? Meglett az uh ? Minden rendben van ? Én még csak kéthét múlva megyek a 12.hetire :/ de még nem jelentettem be es a jelenlegi helyzetben nem is tudom mit kellene tennem :/
2020. márc. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csütörtökön voltam 12.heti uh-n. Magándokinál. Minden rendben. Pénteken be is jelentettem a munkahelyen. Mindenki örült. Mivel tömegközlekedem, így a főnök azt mondta maradjak otthon a jövőhéten. A továbbiakat majd látjuk. Valahogy ki kellene találnom, hogy autoval járjak... De több okból is nehéz, összetett a dolog. Jelenleg úgy vagyok vele, hogy hétről hétre élek..
2020. márc. 21. 22:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulalok neked :) en sajnos nem tudom tobább húzni . Elkell momdjam meg a mai napon ,mert a hái orvosom 80 év feletti és helyettesítik nem megy olyan egyszerűen a kiiratom magamat tpre :/ raadásul kereskedelmi agazatban dolgozom ahol heti 3 napban rengeteg ember megfordul és há félek ! Bízom a kisbabámban ,hogy teljesen egészséges és minden rendben lesz ! Drukkoljatok ,hogy ne legyen nagyon macera ez az egész :/
2020. márc. 22. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!