Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesen menzi görcsök?...

19 hetesen menzi görcsök? Ugye nem szülés kezdődik?

Figyelt kérdés

Tegnap éreztem először, volt napi 5-6x, elmúlt. Ma délután megint kb 10 percig és most újra.

Az a derékba és kissé combba is sugárzó fájdalom, mint mikor mindjárt megjön.

Érzem ahogy keményedik a méhem, majd jön a derék fájdalom.

Harmadik terhességem, soha nem tapasztaltam ilyet, egy darab jóslóm nem volt soha.

Miután teherbe estem, legközelebb szüléskor éreztem ezt az érzést, ezért rémít meg.

Nem mondom, hogy kibírhatalan, egy közepes menzihez hasonlítanám, nem is rendszeres, de miért tér vissza?

Valaki nyugtasson meg, hogy mással is előfordul, csak én voltam szerencsés eddig.


2020. márc. 19. 21:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ma minden ok szerencsére, este nagyon ijesztő volt, de azóta semmi, pedig reggel 4 óta talpon vagyok. Rendeltem 2 napja egy csomó magnéziumot, remélem, nem lesz semmi baj.
2020. márc. 20. 10:11
 12/15 anonim ***** válasza:
En a helyedben fekudnek. Ha periodikus osszehuzodast erzel,az mar veszelyes.
2020. márc. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi lett veled, kérdező? Én ma vagyok 16 hét 4 napos, nekem is ez a 3. terhességem és hasonló a problémám, mint neked volt.
2021. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Végül nem volt gond, program császár volt 39 hetesen.
2021. dec. 3. 23:33
 15/15 anonim ***** válasza:
Örülök neki és gratulálok! Ma már szerencsére nem éreztem ezt a görcsöt, elkezdtem tegnap a Magnerotot.
2021. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!