Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokaknak miért nincs saját...

Sokaknak miért nincs saját nőgyógyásza?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok.Mióta nemi életet élek ,10 éve ,azóta nőgyógyászhoz is járok, ugyan ahhoz, magánba. Évente csak rákszűrésre,de mikor babát terveztünk akkor is hozzá jártam,nem volt kérdés hogy nála is szülök.

Sok nőnek miért nincs saját nőgyógyásza? Nem járnak évente szűrésre? Vagy csak beesnek valakihez,akit nem is ismernek?


2020. márc. 23. 10:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Anyagilag nem fér bele 10-20 ezrek erre.

De igyis mindig úgy kérek időpontot hogy ugyanahhoz menjek 6 éve.

A másik akihez előtte jartam már más varosban van.

2020. márc. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Az első terhességem alatt nem volt fogadott dokim, nem voltunk szegények, de azért meg kellett fontolni hova tesszük a pénzt. Mindig ugyanahhoz az sztk-s dokihoz jártam, elégedett voltam. A szülésnél ügyeletes volt bent, nagyon segítőkész kedves normális volt a doki is és a szülésznő is, nem panaszkodhattam.

Most a 2.babánkat várjuk, anyagilag megtehetnénk, hogy fogadunk dokit, de közben elköltöztünk kisvárosba, az itteni sztk-s doki nagyon kedves, alapos. Magánba el kéne járnom 50 km-re. De minek? Minden rendben, semmi panaszom.

És igen szomorú mikor valakinek az az első kérdése hogy "ki a dokid?"

Nem fogja helyetted megszülni senki.

Persze akinek problémás a terhessége, vagy egyéb nőgyógyászati gondja van, ott érthetőbb ha magán úton próbálkozik az ember. Döntse el mindenki maga, és ne nézzük le azt, aki nem fizet ezért külön.

2020. márc. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
61%

Anyagilag nem fér bele, de amúgy is állandóan költöztem ide-oda... 3 gyerekem van, mindet másnál szültem. (Elsőnél volt fogadott orvosom. Másodiknál nem, csak jártam valakihez végig terhesgondozásra, de nem nála szültem. Harmadiknál megint volt fogadott.)

Ja, amúgy én 31 vagyok, lassan 17 éve élek nemi életet, sok orvosnál megfordultam, hát igen, volt köztük jópár, aki nem tudom, mit keres ott....

2020. márc. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!