Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyi ultrahang okozhatja a...

Hüvelyi ultrahang okozhatja a folyás elszíneződését? (nagyon halvány barna)

Figyelt kérdés
Tegnap délután voltam, ma reggelre nagyon kevés nagyon halvány barna (annyira, hogy alig tudtam eldönteni, hogy ez most barna vagy narancssárgás) folyásom volt. Délelőtt még egy kevés, azóta semmi. Nem görcsölök és nem fáj semmim. 5 hetes vagyok, nagyon sokáig vizsgált, keresve a petezsákot. Szedem az utrogestan-t, mivel alacsony a progeszteronszintem. (arra is gondolatam, hogy az folyt vissza, mert ilyen halvány krémszínű az is)
2016. dec. 6. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az utrogestan folyhat sárgásan, de fel is marhat, és akkor lehet barna folyásod. de nekem a hüvelyi ultrahang után amikor durván vizsgált az orvos, mindig volt vérzés, barnázás. Persze én nem vagyok orvos, laikus vagyok, csak azt tudom leírni, ami velem történt, ha megnyugtat menj vissza. Én még annyit tettem, hogy c-vitamint szedtem hogy megerősödjenek az erek a hüvelyfalamon, hogy ne vérezzek többet. Ja és mindig pihentem, sokat feküdtem 1-2 napig miután véreztem.
2016. dec. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is használok utro kúpot és nekem is ilyen halvány tejeskávé színe van, amikor kifolyik.
2016. dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem, de a rákszűrés igen.
2016. dec. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Nem.
2016. dec. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer okozott hüvelyi uh minimális barna folyást, nem volt kellemetlen a vizsgálat, csak kicsit felsérthette a nyálkahártyát.
2016. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, pontosan 2-es válaszoló, te fogalmaztad jól meg. Halvány tejeskávé színe van és ilyen szemcsés, tehát mintha a kúp lenne feloldódva.

Köszönöm a megnyugtató válaszokat! Figyelgetem, aztán, ha nincs több, vagy nem jelentkezik fájdalom, görcs, akkor csak az előre megbeszélt időpontban megyek csak vissza. A lényeg, hogy a kúp már megvan, felírták és használom.

2016. dec. 6. 17:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is utrot használok, de attól max. egy kicsit sárgás fehér szokott lenni a folyás, viszont tegnap voltam hüvelyi ultrahangon és nekem is volt utána pár csepp vér. Azóta semmi, úgyhogy gyanítom, hogy csak attól volt.
2016. dec. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is csak az uh-ra tippelek, mert előtte nem volt ilyen és utána is csak reggel és még délelőtt egy kevés elszíneződés. Sztem picit felsérthette a nyálkahártyát. Azóta is sárgás-fehér színben folyik vissza az utro.
2016. dec. 7. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!