Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok és voltam az...

Terhes vagyok és voltam az orvosnál. Normális dolog hüvelyi ultrahang után a barna folyás?

Figyelt kérdés

Még nagyon az elején járok és nem szeretném ha baj lenne.

Még csak 4,3mm.


2009. jún. 12. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát sajnos nem természetes, de nem is biztos hogy baj.Én ilyenkor mentem az ügyeletre, és be is fektettek egy hétre, és kaptam terhességmegtartó gyógyszert.

Szerintem hívd fel a dokit, vagy menj el, nehogy baj legyen.

2009. jún. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy csak túlreagálom a dolgot,mert csak egy cseppecske volt,de ha lesz még akkor tuti felhívom a dokit. Köszi!
2009. jún. 12. 11:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Mindenképp tedd azt, mert ilyenkor még tudnak segíteni, ha netán hormongyengeség miatt van akkor gyógyszerrel megtámogatnak.Ha netán a baba valamiért nem egészséges és el akarna menni, azon sajna nem segítenek a gyógyszerek.De persze sok kismama van aki barnázik valamiért, sőt van aki vérzik, és mégis utána egészséges terhessége lesz.

Sok sikert, minden jót.

2009. jún. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az is lehet hogy a hüvelyed falát sértette fel az orvos az UH-val és egy nagyon picit véreztél, de a vér csak később (már barnán) távozott. Terhességnél sérülékenyebb a hüvely fala is.

De tényleg figyeld magad és ha tudod, azért mutasd meg magad egy orvosnak! Inkább menj feleslegesen, mint esetleg későn!


Minden jót!!

Üdv.

22 hetes km

2009. jún. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Felhívtama dokit ma reggel mert ma inkább vérzés volt mint folyás. Azt mondta szigorú fekvés 20H minimum aztán holnap menjek be hozzá a rendelésére és megnéz. Az a helyzet hogy alig múltam 4 hetes terhes és azt mondta ilyenkor gyógyszert még nem tud adni,majd meglátjuk mi lesz.

Remélem nem lesz semmi gond. A vérzés nem darabos.

Köszönöm a válaszaitokat.

2009. jún. 14. 18:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom és pihenj tényleg nagyon sokat!

A barátnőm is hasonlóan járt, csak ő akkor 8 hetes volt. Otthon maradt, alig csinált valamit és szerencsére nem lett semmi baj.

Szorítok, hogy minden rendben legyen!

Vigyázz magatokra nagyon!!


3. válaszoló

2009. jún. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi gond. Jól vagyunk mind a ketten. Csak egyszerűen megjött.
2009. jún. 18. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!