Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hónap múlva szülő kismamák,...

2 hónap múlva szülő kismamák, hogyan viselitek a jelenlegi virus helyzetet?

Figyelt kérdés
8 honapos vagyok, bő 2. hete itthon ülünk, de sajnos semmi jót nem olvasok/nem mondanak arról, hogy fog ez az egész véget érni es kb mikor :(
2020. márc. 26. 00:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

34 hetes vagyok ikrekkel.

Én is sajnálom h látogatási tilalom van/lesz, de sokkal fontosabb az h mindannyian átvészeljük ezt a dolgot, komoly baj nélkül.

Majd unokáznak még a mamák eleget.

Fél készültem arra is ha koraszülés lenne és heteket kell bent lennem a látogató ( a 4 éves lányom és a férjem) nélkül.

Nagyon fognak hiányozni! De van Skype, telefon meg minden ketyere. Ezt most át kell vészelni. Ez van!

Nyilván tartok a fertőzéstől ( nem csak ettől) de ha csak ez jár a fejemben attól nem lesz jobb. Sőt!

2020. márc. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én június közepén szülök, 28 hetes vagyok. Nem aggódom túl. Nem örülök a helyzetnek, de hát ez van... Attól nem félek, hogy a gyerek nem fog megszületni, vagy hogy otthagy az orvos meg a szülésznő, hogy bocsi, vírus van, oldd meg egyedül. A férjem jelen pillanatban védőfelszerelésben bejöhetne, nem tudom, addigra mi lesz; de még nem is biztos benne, hogy be akar, én pedig rábízom a döntést.

Annak meg kimondottan örülök, hogy (talán) látogatási tilalom lesz, mert 4 éve, amikor a fiamat szültem, minden egyes nap mindenki ott volt a nyakamon a párom családjából, és amikor a gyerek miatt véletlenül tudtam volna pihenni, akkor hétszentség, hogy miattuk nem tudtam. Ugyanígy az sem fog hiányozni, hogy már 1 nappal a hazamenetelünk után a nyakunkra járjanak, bár a kisfiamnál finoman el lettek küldve, és úgy tűnt, megértették. Ne értsétek félre, jó a kapcsolat, és mindenki nagyon aranyos meg jószándékú, de még azt is nehezükre esett felfogni, hogy talán illene jelezni mielőtt jönnének, nem csak betoppanni; nemhogy azt, hogy ne jöjjenek csapatostól az egyhetes gyerekhez. Az én családommal szerencsére nem volt ilyen gond.

Szóval ilyen szempontból még "jól is jön" a vírus (persze ezt én sem gondolom komolyan...), hogy talán kicsit békén leszünk hagyva az elején.

2020. márc. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!