Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti szülnétek gyereket egy...

Ti szülnétek gyereket egy rossz kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Nagyon megromlott a kapcsolatunk a párommal az utóbbi időben, van már egy 2 éves gyerekünk.

9 napja késik a menstruációm, ma fogok tesztet venni de szinte biztos vagyok a terhességben mert 20 éve menstruálok és sose késett még ennyit. (Csak ugye mikor terhes voltam az elsővel akkor se jött meg...)

Már múltkor eldöntöttem hogy nem akarok kistesot, ebbe a kapcsolatba, ebbe a kilátástalan világba, meg amúgy is elköltözök a gyerekkel az apjától néhány hónapon belül. Erre tessék...

Szívem nem lenne elvetetni. Anyagilag is beleférne szerintem 2 gyerek mégha egyedül is kéne felnevelnem őket.

De semmi segítségem (nagyszülők)

A másik meg az hogy csonka családba nőjenek fel?

Épp elég hogy a kisfiamnak át kell ezt élnie, még egy gyerek életének tegyem ezt ki?

Biztos hogy menthetetlen a kapcsolatunk. Igen tudom akkor miért szexeltünk és nem védekeztünk, 2 éve csak megszakítással, meg kb 1szer feküdtünk le egy hónap alatt mostanság, szóval hihetetlen hogy pont becsúszott :(

Tanácstalan vagyok, volt valaki hasonló helyzetben?

Tudom ha elvetetem megbánom, ha nem akkor úgyse bánom meg ha a két szép szemébe nézek majd, de nem szeretném hogy nehéz életük legyen apa nélkül, kettő gyereknek is.


2020. márc. 28. 13:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Alapból nem szexelnék olyannal akivel rossz a kapcsolatom.
2020. márc. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

#1es gondoltam hogy megkapom ezt is! Nem úgy kell elkepzelni hogy napi szinten sz@r az egesz. Nem utálkozás közben szexeltünk hanem épp mikor pont jó volt minden (2 napig tart ez nálunk általaban)

Es bocs hogy szükségem volt havi 1-2 szexre. Félremenni meg nem fogok akkor se ha sz@r a kapcsolatunk! Ennyire tisztelem azert a gyerekem apját és a gyerekem is!

A kérdésre kérek választ! Nem kioktatást! Köszönöm!


Volt valaki aki vállalta a gyereker rossz kapcsolatba aztán szétmentek míg pici volt?

2020. márc. 28. 13:45
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Ha már megfogant, alap.
2020. márc. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Azt írod, nem lenne szíved elvetetni, és egyedül is tudnád vállalni. Akkor mi a kérdés? Én megtartanám amúgy, ha már ott van.
2020. márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Először is vegyél tesztet minél hamarabb! Lehet más okok miatt késik. Lehet hormon, stressz, gyulladás bármi.
2020. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Te már döntöttél! Hogy megtartod.

Egyébként igen szültem. 2 gyerekem van és sose bántam meg

2020. márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha már így alakulna én is megtartanám. Gondolom az első gyerektől megvannak a dolgai, lehet a nagyobb dolgokat meg sem kellene vegyed. Az is lehet, hogy pont ez a kicsi hozna egymáshoz titeket közelebb. Egyébként ha megszakítással voltatok együtt, ráadásul 1x 1 hónapban akkor elég kicsi az esély egy babához. Legalábbis magamból kiindulva. Szerintem késhet bármitől, akár a folytonos idegeskedéstől is. Azért majd írd meg mit teszteltél.
2020. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha már megfogant, nem vetetném el, főleg hogy azt írod, bele is fér anyagilag, még ha egyedül is kell felnevelned őket. De, én tudatosan figyeltem volna arra, hogy ne szüljek még egyet egy rossz kapcsolatba és igen, ehhez hozzátartozik a normális védekezés is. Ha már régen tudod, hogy el fogsz költözni tőle (de ennek ellenére lefekszel vele), akkor legalább védekezhettél volna.
2020. márc. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Értem én hogy kell neked a szex, de akkor ha ilyen rossz a helyzet miért nem védekeztetek?
2020. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Anya is ebben a helyzetben volt. Szerencse,hogy nem vetetett el. Én akkor nem lennék. :) sosem bánta meg.
2020. márc. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!