Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti szülnétek gyereket egy...

Ti szülnétek gyereket egy rossz kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Nagyon megromlott a kapcsolatunk a párommal az utóbbi időben, van már egy 2 éves gyerekünk.

9 napja késik a menstruációm, ma fogok tesztet venni de szinte biztos vagyok a terhességben mert 20 éve menstruálok és sose késett még ennyit. (Csak ugye mikor terhes voltam az elsővel akkor se jött meg...)

Már múltkor eldöntöttem hogy nem akarok kistesot, ebbe a kapcsolatba, ebbe a kilátástalan világba, meg amúgy is elköltözök a gyerekkel az apjától néhány hónapon belül. Erre tessék...

Szívem nem lenne elvetetni. Anyagilag is beleférne szerintem 2 gyerek mégha egyedül is kéne felnevelnem őket.

De semmi segítségem (nagyszülők)

A másik meg az hogy csonka családba nőjenek fel?

Épp elég hogy a kisfiamnak át kell ezt élnie, még egy gyerek életének tegyem ezt ki?

Biztos hogy menthetetlen a kapcsolatunk. Igen tudom akkor miért szexeltünk és nem védekeztünk, 2 éve csak megszakítással, meg kb 1szer feküdtünk le egy hónap alatt mostanság, szóval hihetetlen hogy pont becsúszott :(

Tanácstalan vagyok, volt valaki hasonló helyzetben?

Tudom ha elvetetem megbánom, ha nem akkor úgyse bánom meg ha a két szép szemébe nézek majd, de nem szeretném hogy nehéz életük legyen apa nélkül, kettő gyereknek is.


2020. márc. 28. 13:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%

Mi lett az eredmeny?

Megtartanam...

2020. márc. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%

És ha tökéletes lenne most a kapcsolatotok, aztán 5 év múlva jutnál el 2 gyerek mellett, hogy kiszállsz a kapcsolatotokból, akkor árvaházba adnád a gyerekeidet? :) Ugye, hogy nem? :)

Én azt gondolom, ha te egyedül is fel tudnál 2 gyereket nevelni, szeretnéd is megtartani, nem jelentene gondot sem anyagilag, sem érzelmileg felnevelni, akkor nem kérdés, hogy tartsd-e meg, bár azért tesztelj, mert az a biztos. Másnak is késett már heteket és nem volt terhes.

2020. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21%
Azon nyomban abortuszra mennék.A gyereket nem tenném ki a saját idióta helyzetemnek,amivel szívni fog egész életében.Tudom miről beszélek,gyerekként.
2020. márc. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos én is benne voltam egy rossz kapcsolatban, mégis szerettem volna gyereket.

20. Héten lelépett az apa egy másik nővel, azóta a szüleimmel élek akik támogatnak.

Most vagyok 31 hetes, egy percre nem bántam meg :)

Persze ez én vagyok, neked más a helyzet tudom, de belül érzed te hogy mit szeretnél.

Ha eltudod tartani és szeretnéd is, akkor én megtartanám és szívvel felnevelném őket.

De ha nem tartod meg, azt is megértem teljesen! :)

2020. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért van ennyi idióta ember?

Szar a kapcsolat, oké. Ennek ellenére szexeltek, oké. De mi a p.nak nem lehet védekezni, ha már eldöntötted, hogy több gyerek tőle nem kell?

2020. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
92%

En csak a tuloldalrol tudok tapasztalatokat, nem jartam a te cipodben, hosszu honapojig teljes egyetertesben vartuk a babat a ferjemmel, de szulesre egyedul maradtam, mellette ott volt egy ket eves totyogos otthon, tehat gyeden voltam epp, anyagilag meg 2 evig birtam kitartani igy, szinten nagyszulok es segitseg nelkul. Onnantol h a kicsi totyogott, minden olyan egyszeru lett. Egyaltalan nem ugy fogtam fel h ez igy marad orokke es plane nem kerestem parkapcsolatot. A semmibol ismertem meg a paromat, aki mara mar a ferjem es kozos gyerekunk apukaja (eltelt 5ev). Teljesen atlagos szeretetteljes csaladban cseperednek a gyerekek, mintha az a 2 kokemeny ev meg sem tortent volna.


Nem foglak sem rabeszelni, sem lebeszelni az abortuszrol, ez mindenki sajat dontese, de en ugy erzem tul sok ember tul feketen-feheren latja az egyedulallo szuloseget es tul sokan gondoljak azt h ez egy vegleges allapot. Nem az. Nyilvan senki nem garantalja h jon a herceg feher lovon, plane ha vannak kis tartozekaid is, de az ismeretsegi koromben tobb helyen jott, tehat nem egyedulallo eset a mienk.

2020. márc. 29. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
45%
Én a helyedben leülnék elsőkörben éa megpróbálnám rendbe hozni a házasságom. Ha nem megy költöznék. Gyereket sem egyedül de az apa akaratán kívül sem tartanék meg.
2020. márc. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!