Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik az eselyeim? 9hkm

Mik az eselyeim? 9hkm

Figyelt kérdés

Sziasztok, roviden 3.baba, elso kettovel barnaztam 6-12.hetig fekudni kellett, onnantol normalis terhessegek.

A 3.terhessegem idaig esemenytelen volt, ma du elkezdtem verezni, szo szerint ömlött, nagy alvadt verdarabokkal, biztos voltam benne h vege. Rohantunk a korhazba, ott megallapitottak h a baba jol van, megfelelo meretu, nem tudjak honnan verzek,talan valami nagyobb veromleny volt, fekudjek, szedjem tovabb az utrot es ha 1het alatt sem csokken a ver, szoljak az orvosomnak (ez ugyelet volt ugye). A verzes azota kb 2%ra redukalodott, tehat valoszinuleg hamarosan elmulik. Volt vkinek ilyen? Mi lett a vege? Fogalmam sincs h mit gondoljak h mi tortent es h megmaradhat-e a baba.


2020. márc. 28. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Szia, nem tudom nálad mi okozhatta de én pontosan ugyan így jártam a 6. Héten, akkor csak kis bevérzést láttak de én is ömlöttem, alvadékosan. Nem tudták mitől lehet, pár nap múlva már látták hogy vN egy 3 cms hematóma, ami lassan felszívódott, most vagyok 27 hetes 😊
2020. márc. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Nem akarlak megijeszteni, nyilván neked ez most nem jön jól, de tapasztalatokat kértél. Velem is volt így. Egy hematoma nőtte sarló alakban körbe a petezsákot. Kaptam gyógyszereket, azt mondták felszívódik. Nem szívódott fel, az állandóan ömlő vér miatt pedig teljesen legyengültem. A magzat nem fejlődött már egy idő után, így megszakították a terhességem.
2020. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BettyNa9 válasza:
Két ismerősömnél is hallottam ilyet, mindkettőnél hemafóma volt. Nagyon brutális pihenést rendeletek el nálunk, csak mosódó mehettek. Az egyik már megszűlt, a másik még nem de minden rendben van. :)
2020. márc. 29. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 oszinte valaszokat kertem, teljesen korrekt, koszonom! Tobbieknek is!!
2020. márc. 29. 05:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Elaő terhességemnél 10 véreztem. Rosszul tapadt a lepény alul. Végül sikerült + toxémia mellett 37+4ig kihúznom.

Másodiknál 5x véreztem. Ott egy 2 cm hematoma okozta a bajt. Mindkettőnél kaptam utrogestant.

2020. márc. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!