Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan akinek a 20-heti...

Volt olyan akinek a 20-heti ulltrahangon kislányt mondtak? És kapott is róla képet.

Figyelt kérdés
Olyanokra lennék kiváncsi akinek meg is mutogatak hogy mit kell látni . De a 28.-hétre meg fiu lett. Negatív válaszolok kérlek hagyjátok figyelmen kívül a kérdésem . Köszönöm aki megosztja a tapasztalatait.
2020. márc. 31. 18:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A fiút, könnyebb beazonosítani, de az sem 100%. A lánynál bizonytalanabb, mivel a fütyi néha takarva van, és olyankor egy kis meglepetés előfordulhat.
2020. márc. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

2004ben - 20.hét talán fiú, 30. hét kislány-lány lett

2015ben - 12.heti uh talán kislány, aztán végig kislány-lány lett

2020 - 12. hét talán kislány, 19. hét biztos kislány - majd kiderül, de meglepődnék ha fiú lenne

2020. márc. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekünk a 20.héten lett egyértelmű, hogy lány. Képem nincs, de a szonográfus alaposan megmutogatta hogy mi micsoda, összetéveszteni sem lehetett volna, annyira egyértelmű volt :)
2020. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Kettes vagyok, kislány alulnézetből :)

Erre mondta a doki, hogy biztosan lány

2020. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 18-20. heti uh-on derült ki, h kislany, előtte fiút tippeltek. Írj ès mutatok képet!

2020. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekünk 16 hetesen talán lány, 20 hetesen biztosra mondták, a méretek után vissza is tért rá megegyszer, akkor mutatott 3 vonalat, az alapjan mondta.
2020. márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat NAgyon aranyosak vagytok .

Igazából őszinte leszek hozzatok ő lesz a harmadik kislany a családban és hat nagyon melyen érintett mert bíztam egy kisfiuban. Fő az egészség minden szempontból .

Kedves 2#-es te hogy élted meg hogy újból kiscsaj lesz ? Vagy csak en vagyok ilyen rossz hogy nagyon vágytam egy kisfiúra és most nehezen fogadom el ezt a terhességet így ?

2020. márc. 31. 22:52
 8/17 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok, hogy őszinte legyek, mi is úgy vágtunk bele, hogy férjem szex előtt elejtette"ne védekezzünk, hátha most fiú lesz" Ő már a másodiknál nagyon nehezen viselte, hogy nem fiú, persze imádja a lányokat, csak hát...annyira szerettük volna.

Ahhoz képest most jobban fogadta, de kaptam egy fájó megjegyzést, amit tudom, nem bántásnak szánt, de nagyon rosszul esett. Mikor mondtam vizsgálat után, hogy biztosan kislány lesz :"úgy látszik, te csak lányt tudsz szülni" Pedig tisztában van a dolog biológiai hátterével. Szóval én inkább ezt viselem rosszul, hogy nem tudom megadni, amire a legjobban vágyik, mert több gyerekünk nem lesz.

Jó ember, tudom, hogy ezt a kicsit is nagyon szeretni fogja, de valahol elszomorít ha belegondolok mennyivel boldogabban várnál ha fiú lenne.

2020. márc. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kedves 2#-es pontosan ugyan ezt érzem enis . Amit leírtál mintha csak én írtam volna . Annyira megszerettem volna adni neki azt amire vágyott de sajnos nem így sikerült 😞 elkeseredetten mentem ki az autóhoz és akkor már tudta hogy mit kozlok vele . Együtt érzek veled . Tudom hogy mit érzel . Imádja a két kislányát mert nagyon apasak . De egy álmunk vallt volna valóra ha a kisteso fiu lenne. Több már nálunk se . És miis így vágtunk bele a harmadikba hogy hátha hátha . De úgy nezki a sors három egészséges kislányt szánt nekünk veletek együtt .
2020. márc. 31. 23:46
 10/17 A kérdező kommentje:
[URL= [link]
2020. márc. 31. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!