Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan akinek a 20-heti...

Volt olyan akinek a 20-heti ulltrahangon kislányt mondtak? És kapott is róla képet.

Figyelt kérdés
Olyanokra lennék kiváncsi akinek meg is mutogatak hogy mit kell látni . De a 28.-hétre meg fiu lett. Negatív válaszolok kérlek hagyjátok figyelmen kívül a kérdésem . Köszönöm aki megosztja a tapasztalatait.
2020. márc. 31. 18:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
2020. márc. 31. 23:55
 12/17 anonim ***** válasza:
Bocsánat ha kicsit nyers leszek, de elszomorító, hogy ezen megy a rinya, hogy fiú vagy lány! Örüljetek inkább annak, hogy egészséges...nekem mind a 2 gyerekem meghalt születésük után! Szóval csak az egészség a fontos...nem a neme.
2020. ápr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Kedves 12#-es igazán sajnálom és teljes mértékben igazad van. Nagyon elszomorító dolog amit írtál . És igen örüljünk hogy egészséges még ha a 3.-is lány lesz . Tudom nem illik ilyet kérdezni de épp terhesség volt mind a kettő ? Időre születtek ?
2020. ápr. 1. 08:54
 14/17 anonim ***** válasza:
12-es vagyok! Ne haragudj, hogy így kifakadtam. Egy ikerpárt vesztettünk el. Koraszülés volt. 2.5 hétig voltak velünk. Én sem voltam 100%ig boldog amikor megtudtam, hogy 2 kisfiút várok. Vagy 2 lányt vagy vegyes párost szerettünk volna...de a 2 kisfiú opció valahogy nem jött szóba. És most nincs egy sem. És hidd el...nincs annál szörnyűbb amikor azt látod, hogy csövek és tűk lógnak ki a gyerekedből, lélegeztető gépen vannak és csak akkor tudod megölelni amikor már nem él! Na akkor át értékeled, hogy mi is a fontos! A neme vagy az egészsége. Jelenleg épp a szivárvány babámat várom. 7 hetes vagyok. De akármi is lesz, nagyon boldogok leszünk.
2020. ápr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Kedves 12#-es a konnyeim jöttek annyira meg sajnaltalak . Teljes mértékben igazad van . Ez szörnyű fájdalom . Gratulálok neked annyira jó dolog hogy újra babas vagy .De egy életre neked nyomott hagyott benned . Nemis tudom mit írjak mert ez rettentő fájdalom . Kérlek ne haragudj rám . Igazad volt . Nagyon büszke lehet rad a párod a családod igazán erős egy no vagy .
2020. ápr. 1. 09:14
 16/17 anonim ***** válasza:

Én lányt szerettem volna mindig is, aztán egy fiúcska lakozik a pocakomban. Viszonylag későn tudták csak megmondani a nemét, épp ezért lányban reménykedtem. Fiú nevünk nem is volt, nem is gondolkoztunk rajta.

Nekem is egy szivárvány babám van, és elmondhatatlanul boldog vagyok, hogy egy kisfiúval áldott meg az élet. 🙏❤️

Így én is azt tudom mondani, nem a neme számít, hanem hogy egészséges legyen. Ha fiú, ha lány, ő a te babád és nem fogod kevésbé szeretni!

2020. ápr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen most már elengedem vmiert nekem három lányt szánt az élet biztos nem véletlenül . Majd az unokák kisfiúk lesznek 🙂gratulálok a kisfiadhoz nagyon örülök neki 🙂
2020. ápr. 2. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!