Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes kismama vagyok,...

22 hetes kismama vagyok, mitől lehet az, hogy a csípőcsontom nyilal? Annyira félek, hogy valami baj van.

Figyelt kérdés
Szerintetek felfázástól lehet?
2008. nov. 21. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nől a méhed, és nyom lefele, tágulsz . Szerintem attól van. Ne félj.

ha felfázol, akkor nem a csípőd fáj, hanem a hugyvezetéked.

2008. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ne izgulj,nincs semmi baj,nekem mind a két babával végig ez volt,van olyan hogy alig bírom felemelni a lábamat annyira fáj de nem okozott más gondot.Azért jelezd az orvosnál és a védőnőnél majd ők is megnyugtatnak!!!Boldog babavárást egy 35 hetes kismama.
2008. nov. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ne izgulj semmi baj nincs, csak helyezkedik. nyom vmi ideget. nem ott fájna ha felfáznál, na meg akkor más tüneted is lenne. nekem utolsó hetekben volt csak ilyen én is nehezen tudtam egy lábon állni:) nekem a combom tövében is fájt belül, nagyon. talán jobb lesz még a végéig. nekem nem jött ilyen hamar

2 hós anyuka

2008. nov. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! köszönöm a hasznos válaszokat. megnyugodtam. szép babavárást mindenkinek.
2008. nov. 22. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!