Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valakinek rossz a...

Volt már valakinek rossz a Down szindróma tesztje és mégis egészséges lett a baba?

Figyelt kérdés

#terhesség #teszt #Downszindróma
2020. ápr. 8. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen tesztre gondolsz.
2020. ápr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

16.heten vett vért az orvos.ma hívott hogy kicsit magasabb lett a down érték.azt is mondta ez nem azt jelenti hogy down szindrómas lesz, csak hogy van rá esély. Választhatok hogy elmegyek magzatviz mintavetelre vagy megcsinaltatom a nifty tesztet.

Holnap megyek meg beszélni a részleteket. De szeretném tudni, volt e így valaki és ki lett a vége

2020. ápr. 8. 14:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy ismerősöm, vègig azt mondták hogy Down szindròmás, megtartották, harmadik baba volt. Teljesen egèszsègesen született.


De ez az ő esetük.

2020. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez sima kockázatbecslés. Ilyen esetben persze, sokaknak született már így egészséges babája. Azt gondoljátok át, hogy ha tényleg beteg a baba, akkor magzatvízvétel nélkül nem vetetheted el, hiába kimutatta a nifty.
2020. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
De ha a nifty negatív, nem kell vállalni a kockázatos beavatkozást...
2020. ápr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha a nifty tesztem negatív lesz szerintem elmegyek egy 3ds ultrahangra még. De magzatviz minta vételt n szeretném. Hallottam som rosszat rola
2020. ápr. 8. 14:58
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ha van rá gyanú nifty után is akkor magzatvíz minta, inkább mint egy beteg gyerek (szülője válogatja, hogy ki bír el TÉNYLEG vele)
2020. ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömmel történt. Ők is megcsinálták a Down-szindrómás tesztet, aztán pozitív eredményt kaptak, de ennek ellenére megtartották a kisbabájukat. Babájuk egészségesen született. Állítólag összecserélték másnak a tesztjével.
2020. ápr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
En hatareset voltam, ketszer kellett a tesztet megcsinalniuk. Azt hiszem akkoriban csak vert vettek (‘86). A masodik eredmeny mar hatarszint alatt volt. Anyunak azt mondta a doki hogy azert kell megegyszer megcsinalni a tesztet mert eltort a fiola😊 kesobb mondtak csak meg anyunak hogy azert kellett mert az elso hatareset volt
2020. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ismerősi körben több családnál is előfordult ez. Remélem, minden rendben lesz. :)
2020. ápr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!