Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem erősödő teszt két nappal...

Nem erősödő teszt két nappal később. Elmúltak a tünetek. Megszakadt a terhesseg?

Figyelt kérdés
Két napja nemvárt előtt egy nappal teszteltem egyértelmű pozitivat. Halvànyabb mint a kontrollcsík de azonnal kijött és jól látható. Ma, két nap után teszt ugyanolyan mint két napja és tünetem sincs már (mindjárt megjön érzés). Utrogestant el kezdtem szedni két napja orvosi javaslatra. Szerintetek felszívódott a terhesség vagy akkor már sokkal halványodott volna? Early predictorral teszteltem. Koszonom

#Earlypredictor
2020. ápr. 10. 07:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha nem marad meg a terhesség, akkor sem látom értelmét. A teszt még hetekig kimutathatja a HCGt a szervezetedben ha elvétélsz akkor is. Elhiszem, hogy nem poénból csináljátok nem bantasbol mondom, de akkor sincs ennek a dolognak értelme. Ha megnyugvás miatt csinálnátok oké, de inkább bekepzelitek, hogy nem olyan erős és csak még jobban hergelitek magatokat feleslegesen.
2020. ápr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!