Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes "problémás terhességű...

31 hetes "problémás terhességű" kismamák nektek kész már a kórházi csomag?

Figyelt kérdés

Nálam nyitott a méhszáj, napok óta elég sokat görcsölök.31-ik hétben vagyok, és elgondolkodtam, vajon nem kellene-e össze csomagolnom.Vagy legalább megvennem ami hiányzik.

Szerintetek?Olyan bután érzem magam.

Császárom lesz, és nagyon félek ettől is,már lehet ezért görcsölök.


2010. júl. 27. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is hamar kinyílt a méhszáj, és görcsöltem is, úgyhogy én már a 30. héten összekészítettem a csomagomat. Elfér a sarokban. Így nyugodt voltam, ha bármi van akkor csak fel kell kapni és mehetünk. 36 hetes km

2010. júl. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 31+2 napos kismami vagyok.Eddig nem voltak túl nagy gondok ,de ez már az ötödik terhességem és ebből sajnos négy sikertelenül végzödött.Én mikor megtudtam, hogy ismét

babánk lesz akkor megvettem ami kell a korházba,mert úgye nem tudtam mi vár rám.(Szerencsére nem kerültem korházba)

Egy hete elmentem és beszereztem pár hiányzó dolgot,betét szópis melltartó, egyebek.Bepakolni 2 napja pakoltam be a holmimat a táskába.A babának viszont sok mindent kell még vásárolnom.Szerintem ideje megvenned ami hiányzik és bepakolnod.Engem például megnyugtat,hogy a szoba sarkába ott a kész táskám.Biztos nem lesz nálad semmi gond , ne idegeskedj,annak a piikének még bent kell maradni legalább még 6 hétig.Beszéld meg vele.

Vigyázz magatokra és boldog babavárást kívánok!

2010. júl. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

31 hetes vagyok negyedik babával.Az előző terhességeim problémamentesek voltak.De ez a mostani már nem annyira happy...Nyitva vagyok vagyis folyamatosan rövidül a méhnyak és tűnik el a méhszáj.Én már a 24 héten mindent megvettem ami kellett a babának,a babaszoba készen áll olyan szinten,hogy minden ki is van fertőtlenítve.

A kórházi csomagomat nemrég állítottam össze de most már az is készen van.Ugyanis ami nálam már tuti,hogy indított szülésem lesz.Vagyis napra pontosan tudom,mikor fogok szülni:) Ez vagy jó lesz vagy nem,tettem fel erre vonatkozólag egy kérdést is,mert nekem mindhárom gyermekem magától jött és időre.Szóval azért is pakoltam össze mindent,mert programozott lesz a dolog.Én is sokat görcsölök,már a gyógyszer sem segít.Pihenek amennyit tudok a többit a dokira és a szülésznőmre bízom.

2010. júl. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem semmi problémám, azt leszámítva, hogy a méhlepényem mélyen tapad, és nem biztos, hogy hagyni fogják a hagyományos szülést.De ez eddig sem okozott semmi gondot, nem véreztem, nem keményedek még egyáltalán.Igaz, szedek is Magne B6-ot a mai napig.A Picivel is minden rendben.Még most is 2000-es a méhszájam.De az se jó, ha túl zárt vagy.Mert benne van a pakliban, hogy nehezen fogsz majd tágulni, amikor már kell.Én már a 28. hét körül összepakoltam.28 hetesen már életképes, és én is így vagyok nyugodt, ha bármi van, csak fel kell kapni a táskát.Nem kell kapkodni.Persze nem raktam el még mindent, a napi dolgok ( sampon, evőeszköz, pohár, bögre, fésű, fogkefe, fogkrém) még hiányoznak a csomagból.Vennem kell még szoptatós melltartót, és néhány gagyi, összevérezhető bugyit:)) De ezt leszámítva minden benne van.Már a baba ruhácskáit( amiben hazahozzuk) is elraktam a pelenkázótáskánkba.Én így érzem jól magam, de tudom, hogy ettől még nem jön hamarabb.És ne is jöjjön szept. végéig.
2010. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én már közel a finishben vagyok, voltak gondok, így már a 30-dik héten összekaptam a cuccokat...de szerencsére nem volt rá szükség.

Szerintem pakolj össze, abból nem lehet gond, mert ha szaladni kell, nem lesz lélekjelenléted már rá...


üdv:

37 hetes

2010. júl. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!