Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye ez volt a nyákdugó?...

Ugye ez volt a nyákdugó? Nincs kép csak leírás.

Figyelt kérdés

Reggel elmentem pisilni és a bugyimban volt egy nagy darab sárga valami. Nem hasonlított arra amik a képeken van, de ott is láttam sokfélét, szóval gondolom ez lehet egyéni.

Sárgásfehér volt, viszonylag tömör, méretre kb mint egy cigicsikk.

Inkább kemény volt mint kocsonyás, az egyik vége kicsit sötétebb.

Körülötte ilyen fehéres sárgás, takony állagú massza, viszonylag sok, de ilyen bigyó már hetek óta van a wc papíron.

Ez volt a nyákdugó?

35+5 hetes vagyok.


2020. ápr. 12. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat az valószínű.
2020. ápr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen
2020. ápr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát eléggé valószínű hogy az volt ha emellett rendszeresek a fájások érdemes be menni kórházba
2020. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincsenek fájások, néha néha rendszertelenül fájdogál. Felhívtam egyébként a kórházat ahol azt mondták, hogy nem kell bemenjek amíg nincs vérzés/fájás/magzatvíz, és érzem mozogni a babát rendesen.
2020. ápr. 12. 14:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia,nekem is a 36. héttől darabokban távozott,42 hetesen csaszaroztak vegul.
2020. ápr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az elso darabja, de ettol meg lehetsz teljesen zart. Majd mikor mar veresen tavozik, akkor valoszinuleg kozelebb lesz a szules. A szulesznom azt mondta, ezzel nehogy felebresszem ejszaka, mert onnan meg hetek is lehetnek hatra, nem mervado semmihez.
2020. ápr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, nekem amugy az elsovel penteken delben kezdett tavozni, szombat hajnalban megszuletett a nagyobbik gyerekem, de mar elotte tobb napja is voltak fajasaim, amik pentek reggelre rendszeresedtek, aztan a masodikkal kedden reggel kezdett el tavozgatni, szerda reggel mar friss ver is volt benne, szerda ejjel ibdult a buli, es csutortok hajnapban szuletett meg.
2020. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2020. ápr. 12. 16:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2020. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyben. Néha van mensi szerű görcsöm, de nem lett rendszeres. Köszi a kérdést :)
2020. ápr. 13. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!