Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakivel megesett már hogy a...

Valakivel megesett már hogy a terhesség alatt a baba mozgásaitól hányingert kapott sőt hányt is tőle?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek ez az első terhességem és fogalmam sincs hogy miért van ez. Akiket kérdeztem azok azt mondták hogy velük nem fordult elő terhesség alatt ilyen és hogy biztos velem van a baj mert még csak hallani se hallottak ilyenről. Minden választ tapasztalatot meghallgatok és hálás lennék érte. Előre is köszönöm.
2020. ápr. 13. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Nekem sem volt ilyen, és én sem hallottam ilyenről.

Arról igen, hogy valaki végig hányta a terhességét de mindig akkor ha húst evett vagy megérezte a hús szagát. De amint megszült, már nem volt ilyen gondja.

2020. ápr. 13. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt hányingerem tőle, de hányni nem hánytam. Pár hétig tartott. Nekem iszonyat zavaró volt eleinte a mozgása, beletelt egy kis időbe, amíg megbirkóztam vele agyilag.
2020. ápr. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A vége felé volt olyan, hogy olyan helyen talált el, hogy feljött a gyomorsavam, és ha ebéd után lettünk volna, lehet róka is lett volna belőle. Kérdezz rá a dokinál.
2020. ápr. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon hálás vagyok érte. Beszéltem dokival erről de szerinte csak hozzákell szoknom ehhez mer minden terhesség és nő más és mindenki máshogy éli meg. De már egyre jobban szokom meg csak ha tényleg nagyot rúg főleg rossz helyre akkor van hogy feljön az étel de amúgy már tűrhető.
2020. ápr. 17. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!