Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől nem mozog most a Baba?

Mitől nem mozog most a Baba?

Figyelt kérdés

Holnap töltöm a 24. hetet. Eddig mindig nagyon aktív volt a Babi, naponta többször, intenzíven éreztem a mozgását. Az elmúlt napokban elképesztően feszült a hasam, fájt is a bőröm, és nagyot is nőtt a pocak. Szombat este még sokat mozgott, aznap kezdett el feszülni a hasam. Tegnap reggelre látványosan nőtt, viszont tegnap alig éreztem a mozgását, 1-2x halványan. Este, hajnalban, illetve most délelőtt viszont nem sikerült mozgásra bírnom, hiába piszkáltuk a hasamat.

Lehetséges, hogy a nagy növéstől nem mocorog most? Tudom, hogy front is van. A hasam olyan, mint egy dob, baromi feszes az egész. 6 napja néztek UH-n, normál volt a vízmennyiség, rendben volt a Baba.

Másnak is volt ilyen, hogy nem érezte a Babát? Mikortól kell aggódni?

Köszönöm szépen a válaszokat!

23+6 hkm



2020. ápr. 13. 10:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztos nem vennék magzati szívhangfigyelőt. Ha már baj van akkor tök mindegy, viszont amikor semmi gond mégsem találja az ember a szívhangot akkor szintén feleslegesen stresszeli magát.
2020. ápr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Lesznek ilyenek mikor nem mozog úgy, például egy front miatt is :/

Ijesztő, de megtudnak szivatni minket 😁


33 hkm.

2020. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egyébként próbálj vmi nagyon édeset, vagy nagyon hideget enni. Esetleg ijeszd meg.

Ha az oldalamra feküdtem pihenni, mindig egy kicsit megmoccant. Ilyenkor tudtam hogy semmi gond nincs.

2020. ápr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem a csípősre, koffeinre, cukrosra mindig reagált, mégha csak csuklott is.


Viszont megfigyeltem, hogy bizonyos napokon lerúgja a bordáim, meg csak úgy hullámzik a hasam az alien mozgástól (35 hetes vagyok, nálam már kicsit másmilyen) aztán vagy 2-3 napig olyan nagyon kis udvariasan mozog. Mozog, tehát nem aggódok, viszont ilyen kis álmos, nyújtózkodós, abszolút nem fájdalmas kis feszítései vannak.

2020. ápr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!