Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye tényleg nem lesz baj,...

Ugye tényleg nem lesz baj, hogy ettem egy deadelont?

Figyelt kérdés
6 hetes babás vagyok, és egésznap émelyegtem, ettem is, bár sokat nem ,de ittam többnyire vizet. Egyszerűen nem igazán akar múlni. Kb 10 perce ettem egy szem deadelont,mert már elegem van az èmelygésből. Vajon tényleg segít,vagy csak árt? Ha van tippetek az émelygés,hányinger ellen szívesen fogadom! 🙂
2020. ápr. 19. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Cola sokat segít, semmi bajod nem lesz a gyógyszertől.
2020. ápr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Terhesség


A terhességre vonatkozóan nincsenek adatok. Terhesség alatt csak az előny/kockázat gondos mérlegelésével és csak akkor alkalmazható, ha a terhességi hányás már nagyfokú elektrolitveszteséghez vezetett."

2020. ápr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem lessz bajod ennyitől, de inkább vitamin B6-ot szedj, az hatásos és nem ártalmas.
2020. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De a deadelon az nem hatásosabb, egyik ismerősöm ezt a másik meg amazt mondja
2020. ápr. 19. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnélek elkeseriteni, de a 6. Hét általában még piskóta a későbbi hetekhez képest. Általában a 8-12 hét között a legkeményebb a hányinger és a leggyakoribb a hanyas. Tartogasd a deadalont akkorra amikor rosszabb lesz esetleg. Ha meg nem lesz rosszabb akkor örülj hogy megúsztad ennyivel. Hátha te is szerencsés vagy és nem lesz rosszabb.

De sajnos a többség nem így van. Nálam is a 6.heten kezdődött és a legrosszabb a 10-12.heten volt. De még a 14.heten is hanytam egyszer.

B6bol vehetsz be napi egyet, bár sztem nem ér semmit.

Nekem semmi sem segített sajnos. Néha a kóla igen, de azt sem szabad túlzásba vinni.

Túl kell élni!

Kitartás!

2020. ápr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az orvosok általában nem mernek felírni semmit, pláne nem csak émelygésre, mert az még normális. Vészes hányás esetén szoktak csak már gyógyszert javasolni, mert tényleg később jellemzően rosszabb lehet, egyfolytában meg ugye nem szedheted. Előbb próbáld ki a B6 vitamint, de még jobb egy B-komplex, az a babának is csak jó, segíti az idegrendszert. Szedj belőle max. adagot.

És többször egyél keveset, sokaknak az hat, ha folyton rágcsálnak valamit. Hogy mit - hát mindenkinek más válik be. Nekem egyik gyereknél csak a chips, a másiknál csak a kolbász és egyéb magyaros fűszerek jöttek be, de gyanítom, ez nem túl gyakori :) A legtöbben a hideg, édes vagy savanykás ételekre vagy italokra "buknak" - vagyis pont hogy attól nem :D

2020. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!