Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki egy pozitív válaszra,...

Aki egy pozitív válaszra, amiben leírom, hogy én hol tartok a terhességben, azt írja privát üzenetben, hogy akkor még elvetethetem, sok sikert, annak milyen lelkivilága van?

Figyelt kérdés
Ezt csak én nem értem, mire jó? Mást is betalálnak ilyen romlott emberek?
2020. ápr. 20. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Nyomorult...

Ignoráld! A gyk-t is!

Nagyon sok sérült lelkületű, rosszindulatú ember van sajnos. Mondjuk nem csak itt a gyk-n.

2020. ápr. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Sokan szenvednek azért most, mert nem vetették el őket. Az a személy, aki írt neked, lehetne akár a Te gyermeked is. Nem látunk bele a lelkivilágukba, de tenni tudunk ellene. A legtöbb szülő egy családi idillt képzel el a gyerekeivel, csak épp a legtöbb esetben a dolgok nem úgy alakulnak.
2020. ápr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg frusztrált vagy épp valami gyerekellenes esetleg épp nagyon nagyon xar a napja és így vezeti le a feszültségét.Ne foglalkozz ezekkel a negatív dolgokkal.Igen, van akinek nem jön be a gyerekes lét.Meggondolatlanul dönt,rossz társsal vagy épp x év után döbben rá, hogy nem boldog a kapcsolatba.De az ilyen emberek zöme se akarná a gyerekeit visszacsinálni.Az a pár frusztrált,kiégett,kimerült anya aki esetleg ezt tenné az meg kimeríti a kivétel erősíti a szabályt kategóriát.
2020. ápr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Talán neki nem jön össze, az is lehet hogy elhagyták, kivetíti bárkire a nyomorát. Meglepődnél, ha a saját ismerőseidet név és arc nélkül találnád szembe magaddal (tisztelet annak a néhány kivételnek)...:D
2020. ápr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell vele foglalkozni, nem neked szól, hisz nem tudja ki vagy, ez a saját bizonyítványa.
2020. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szomorú, hogy ilyen emberek vannak, nem tudom hova tenni az ilyen gonoszságot. :/
2020. ápr. 20. 21:54
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet csak egy nyomoruléletű lelkisérült írhat. Valszeg annyira fhos az élete, hogy minden lehetőséget megragad, hogy másokba belerúgjon, lehetőleg jó nagyot, mert addig sem a saját nyomorán kell töprengenie. Plusz ilyenkor nagyon erősnek erezheti magát, aki amúgy egy jelentéktelen senki, de most huuu de odamondta.

Ez olyan mint mikor valaki elmegy melletted az úton és beszól valami alpárit. Az is miért teszi?

Kompenzál, frusztrált, tudja hogy nàlla bárki boldogabb ember. De még annak is több vér van a pucájában mint aki névtelenül vegzál másokat. De hát tőle ennyi telik, legalább megvolt a 2 perc hírnév míg vele foglalkoztál, és ezzel a nap fénypontja.

2020. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!