Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt akinek le volt maradva a...

Volt akinek le volt maradva a terhesség az elején és mégis behozta?

Figyelt kérdés
6 hetes terhességet 4+4-nek mérnek. Már 2 hete pozitív a teszt, így szerintem nem későbbi fogantatás.
2020. ápr. 21. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos valószínűleg missed ab lesz...
2020. ápr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia,én mikor legelsonek mentem ugy számoltam hogy 8 hetes vagyok,a doki csak 6nak latott uh,igy vissza hivott ket het mulva.Akkor mar ugye 10 hetes kellet volna legyek de csak 8nak felelt meg,de szerencsere mar volt szivhang.Mikor mentem 12 hetes uh-ra arra bizony behozta a lemaradást es 14hetes felelt meg.Nem.volt problema mentes terhesség de megis 42 hetre csaszaroztak.

Drukkolok!

2020. ápr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen..a fogantatásban is biztos vagyok ,mert egyetlen egy alkalom volt rá, a doki mégis 1m5 héttel kisebbnek látta , 12. Hétre gyönyörűen behozta a lemaradást , most vagyunk a 30. Hétben és a doki aztmondta most az UH-n ,hogy ennél tökéletesebb paramétereket nem is kívánhatnék.
2020. ápr. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!