Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert változott meg, az étvágyam?

Miert változott meg, az étvágyam?

Figyelt kérdés
Tegnap léptem át a 7. -8. hétbe, és meg változott az étvágyam. Eddig jó étvágyam volt ,mindent amit meg kívántam meg is ettem jó ízűen. Reggelente émelygés,volt , hogy napközben is,de az elmúlt hamar. Tegnap óta ,viszont alig van étvágyam, most is úgy érzem hogy kívánok valamit ,el is készítettem,de nem tudok enni belőle. Borzasztó rossz. Kicsit émelygek is ,de az semmi. Miért van ez, mit tegyek ellene?
2020. ápr. 26. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen... És mindenkinek más.

Nekem minden reggel egy darab zsemlét kellett ennem egy csomó kovászos uborkával, párizsival és fél liter-liternyi tejjel, különben rosszul voltam. 🤣🤣🤣

2020. ápr. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hormonok.
2020. ápr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mostmár tudtam enni. Fura mert eddig korán reggel ennem kellett. 😔 Megilyedtem,de köszönöm a válaszokat
2020. ápr. 26. 10:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, ha nem hosszútávú az étvágytalanság. Most a 20. hetet elhagyva már éjjel is éhenakarok halni. Szóval még nagyon az elején vagy, hogy elkönyveljük, hogy baj volna. Még nagyon apró az a baba, nem kell plusz kalória neki. Ami kell azt elveszi tőled. Amit eszel az legalább legyen jó tápanyag forrás. 😊
2020. ápr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pedig elég jó az étvágyam mióta terhes vagyok. A mai nap volt kicsit másabb,de csak délelőtt volt így , mostanra vissza állt minden.😊
2020. ápr. 26. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!