Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35. hétben a védőnő valami...

35. hétben a védőnő valami szívzörejt vagy plusz kattogást hallott a magzat szívében, a pulzusa rendben volt. A második trimeszterben voltunk magzati szív uh-n és akkor mindent rendben találtak. Ez most azt jelenti hogy beteg a baba szíve?

Figyelt kérdés
Ha baj lenne az nem derült volna ki a korábbi szív uh-n? Jövő héten megyek magzati szív uh-ra, hogy többet tudják, de addig is megköszönöm ha megosztjátok velem véleményeteket, eddigi tapasztalatokat. Köszönöm!

2020. ápr. 28. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért nem engedtem, hogy a védőnő orvososdit játszon.


6 hónapos terhes voltam és nem tálalta a szívhangot. Már küldött volna az orvoshoz, mindeközben folyamatosan mocorgott a gyerek és hiába mondtam, hogy a készültekkel lehet gond, mert mindjárt kirúgja az oldalam. Ő azért kötötte az ebet a karóhoz.

2020. ápr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül elküldtem...

Szóval onnantól kezdve nem engedtem, hogy szívhangot hallgasson.

2020. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor még egy orvos is nehezen szűri ezeket ki,profi műszerekkel de nem döbbent meg hogy a védőnő egy egyszerű doplerreligen 😁
2020. ápr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát minden esetre sikerült rám hoznia a frászt.
2020. ápr. 28. 13:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos az UH-s jó eredmény sem jelenti, hogy nem szívbeteg a baba, de még csak a születése utáni vizsgálatok sem. Nekünk 3 hetesen lett rosszul a kislányunk, brutál ritmuszavarral, pici vsd-vel (lyukas szív). Addig minden orvos, UH-s és gyermekorvos is azt mondta, teljesen egészségesnek tűnik.


Egyébként a védőnőnek én sem engedtem sosem hallgatni, túlsúlyos vagyok, tuti nem találta volna meg, feleslegesen meg nem szeretek stresszelni. Kitartás! 😊

2020. ápr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!