Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38-39hetes kismamak hogy vagytok?

38-39hetes kismamak hogy vagytok?

Figyelt kérdés
38+5vagyok 1hete mintha elvagtak volna a panaszaimat,se egy joslo se egy pici fajdalom,eddig meg naponta szenvedtem ..Van valaki hasonlo cipoben?Hogy vagytok kismamak? majus 7.re vagyok kiirva,ti?kislany ,kisfiut vartok,valamint hanyadik baba?Nekunk elso es kislanyt varunk :) Irjatok anyucik beszelgessunk ezekben az unalmas turelmetlen napokban
2020. ápr. 28. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól.
2020. ápr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés nekem nagyon nosztalgikus :)

Tavaly május 7-re voltam kiírva a kislányommal, végül 15-én született 😅 Nekem is volt egy abszolút panaszmentes időszakom, előtte azért dagadt a kezem-lábam, voltak jóslók, begörcsölt itt-ott, fájt a szeméremcsontom, ilyesmi...aztán hipphopp abbamaradt minden, és így is maradt szülésig. Nekem nem volt olyan, hogy nyűg lett volna a vége, teljesen jól voltam, kilométereket sétáltam, házimunka sem volt gond. Még a terminustúllépést is élveztem.

Gratulálok a babához, gyönyörű időszak ez! Bika baba nem lesz egyszerű eset 😅

2020. ápr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia :) nekem miota nincsenek panaszok azota mindent csinalok annyi energiam volt az elmult napokban..Erre ma elmentem setalni tobbet is mint tegnap na ez betett azota faj a derekam..Na mindegy remelem lassan indul a buli kivancsi vagyok mar nagyon milyen lesz a kis dragam :)

Igen,bika baba remelem nyugodt lesz haha mint az apja..Ha olyan lesz mint en akkor lesz sok dolgom vele

2020. ápr. 28. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!