Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a terheléses vércukor...

Ha a terheléses vércukor vizsgálaton lazán megiszom a cukorszirupot (szinte kívánom) az jelezhet egy eddig rejtve maradt inzulinrezisztenciát?

Figyelt kérdés

A vércukor értékek jók lettek. De úgy érzem,túlzottan is édesszájú vagyok.

Ez indok lehet ir felé vizsgálódni?


2020. ápr. 29. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is édesszájú vagyok, és simán megittam a szirupot citrom nélkül, és még ízlett is. :)

Jók lettek nekem is az értékeim, nem gondolom, hogy bármi állna mögötte.

2020. ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Inzulint nem nézték? Ha nem akkor megnézetheted, de önmagában az ,hogy te jóízűen iszod meg a szirupot, még nem jelent semmit.
2020. ápr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A terhesség alapból egy inzulinrezisztens állapot. Ezért is nem néznek inzulinszintet, csak glükóz szintet.
2020. ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem néztek inzulin szintet.

A jellemző tünetekből sok meg van,pár jellemző meg nincs. Úgyhogy bizonytalan vagyok,menjek-e tovább,vagy csak legyintsek egyet.

2020. ápr. 29. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:
A fiammal alig vártam hogy megkapjam a cukros vizet, éhes voltam már és alapból nagyon bírom az édes dolgokat. Most a második terhességemnèl se fanyalogtam, de az elsô fél órában nagyon imádkoztam, hogy lent maradjon a cucc. Az első 16-18 hétben pl semmi édeset nem tudtam megenni, borzalmas volt mert egyébként tényleg édes szájú vagyok aki a kv-t is 3 cukorral issza, erre semmi. A cukorértékeim viszont mindig jók voltak.
2020. ápr. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Nem most,de valószínűleg később nézetek inzulinra labort. A gyanúm nem oszlott el.

2020. ápr. 30. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!