Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan mondjuk el neki hogy...

Hogyan mondjuk el neki hogy babank lesz?

Figyelt kérdés
Alberletben elunk en es az elettarsam, babat varunk most vagyok 26 hetes. Rengeteg vizsgalaton mentem at hogy kideruljon egeszseges-e es bizonyossa valjon hogy megtartjuk. (Nem szeretnem magyarazni mi okbol de ha megkapta volna azt a bizonyos betegseget ami fenyegethette volna akkor nem tartottuk volna meg ugyanis szenvedett volna es nem ez a lenyeg). A tulajjal minden honapban talalkozunk es eddig ezert nem emlitettuk mert nem tudtuk mi lesz a vegkimenetele raadasul 2 honapig nem jott mert korhazban volt, tehat azota mar 26 hetes lettem. Nem tudjuk mit szolna mert meg csak 1,5 eve lakunk itt es nemtudom vajon mi lenne a velemenye. Egyebkent jol keresunk, idoben fizetunk es jol kijovunk vele de lehet hogy felhaborodna foleg hogy eddig nem mondtuk el. Hogyan kezdjel bele? Hetfon talalkozom vele, eddig a gyerek tema nem merult fel csak annyi hogy mikor bekoltoztunk nem akart kisgyermekeseket mert aztmondta nem tudja milyen a gyermek es ugy nem rakhatja ki oket. Velemenyek? Persze lenne hova menni de ha lehet maradnank. Igazabol az szamit hogy fizetve legyen vagy nem?

2019. febr. 8. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Nekem van kiadott lakásom, ha egyebkent minden rendben, nem erdekelne. A lakcimnyilvantartashoz egyebkent - a baba lakcimbejelentojehez - egyebkent szerintem kell majd a hozzajarulasa. A legkozelebbi elszamolaskor szerintem eleg szolni. Ha kicsit is normalis, nem fog problemazni.
2019. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Remelem, szereti a gyerekeket es kedves no sokat segitett nekunk mar ahogyan mi is. Idoben fizetunk es a rezsit is rendesen fizetjuk, remeljuk nem lesz baj ebbol a dologbol
2019. febr. 8. 22:48
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Én keresnék egy másik albérletet, amelyik minden szempontból elfogadható és gyerekeseket is fogadnak.

Ezután szólnék a tulajnak. Ha felmond, akkor van új helyed, nem kell idegeskedni. Ha a tulaj nem csinál belőle problémát, akkor eldöntitek, melyik a jobb hely és vagy a másikat mondjátok vissza, vagy itt mondotok fel.

2019. febr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Elmondod amit itt leírtal.Ha jó a kapcsolat akkor biztosan nem fog elküldeni benneteket.
2019. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Mondjuk odaköltözéskor nem ártott volna vele előre tisztázni, hogy gyereket terveztek,aki, ha egészséges, bármikor jöhet. Azt,hogy mit szól, majd kiderül, nem mindenkinek az számít, hogy fizetve legyen. De ha van hová menni, akkor nagy baj sincs.
2019. febr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszi szepen termeszetesen mindent elmondok neki es persze a baba az elso, lenne hova menni bar nem hinnem hogy kitenne.

5-os mikor bekoltoztunk fo szempont volt hogy csak parok johetnek mert nem tudja a kisgyermek es a szulok esetleg nem e lakjak le nagyon a lakast, aztan egyszer emlitette hogy ha par ev mulva gyereket akarunk semmi akadaja, de persze nem hittuk hogy ilyen koran erkezik a babo, remeljuk nem lesz ellenvetese, de azt ugye lehet csak ugy mondta nem tudni mit fog gondolni

2019. febr. 9. 13:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem már bizonyítottátok ennyi idő alatt, hogy fizetőképesek vagytok. Ha az ő helyében lennék én is csak pároknak adtam volna ki a lakásom ugye az ismert problémák alatt, de itt már eltelt annyi idő, hogy bizonyítottatok. Továbbá ő is gondolhatta, hogy azért az elkövetkezendő években aktuális téma lesz a gyerek. Említsd meg, hogy írjatok egy nyilatkozatot, hogy, ha bármi kár éri a lakásában azt megtérítitek. Új albit ennyi idő alatt terhesen(!) nehéz lenne találni. Nyugi nem lesz semmi gond de jobb tiszta lapokkal játszani.
2019. febr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es koszi mar talalkoztunk ma vele es jol fogadta orult neki :) ha kar eri a lakast akkor azt mi megcsinaljuk sajat penzbol de a kauciot azert kellett fizetni ha nem tudnank kikoltozesnel a lelakott reszt helyre tenni akkor nem adja vissza azt a penzt hanem abbol javit, bekoltozesnel igy egyeztunk meg, vagy ha nem fizetjuk ki a szamlat kikoltozesnel akkor abbol a penzbol kifizeti igy tartottuk korrektnek. Alberlet az van sok kiado korulottunk es lenne hova menni azon kivul is :) de persze jobb itt maradni es orulunk hogy jol fogadta :)
2019. febr. 11. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!