Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van más kismama is akinek...

Van más kismama is akinek sokkal kisebb volt 8hetes uhon a picije mint kellett volna?

Figyelt kérdés

UM: 02.29.

2 hete voltam az első uhon. 6+6naposan,de 5 hetes terhességnek saccolták.

Akkor a klinikán 24mmes petezsákot és 4.66mmes szikhólyagot mértek,életjel még nem volt.

2 hétre hívtak vissza azaz mára.

Ma 8+5 napos vagyok utolsó menstruáció szerint.

De 6+1 naposnak felel csak meg,4.4mm. Pulzálás van.

Ugyanazon gépen mérték,csak az elsőt szonográfus,másodikat a dokim.


1 hete SZTK-s dokinál jártam ő crl: 10mm mért de valószínűleg a szikhólyaggal együtt mérte,mert ugye ma sokkal kisebb. Szívhang jó volt.

Mai uh képén látszik a szikhólyag+embrió,együtt lehet már 10mm.


Doki bízik abban, hogy későbbi fogantatás,de nagyon aggódom miért ilyen kicsi. :(


Mit gondoltok? Van ilyen,hogy ekkora differencia helyreáll?



2020. máj. 1. 07:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Szia. Én akárhányszor voltam orvosnál mindig 2-3 nappal kisebbnek mérte, mint az előző ultrahangon. Most vagyok 10 hetes terhes. A lényeg, hogy a kis szíve dobog. Az a fontos.
2020. máj. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Mikor lett pozi a teszted? Nekem amugy is hosszabb a ciklusom (33-37 napos) a 33.napon még negatív volt, a 39.napon extra halvány pozi és a 42.napon lett erösebb pozitív. És bizony azóta is uh szerint számoljuk a heteket mert 1,5 héttel kisebb.

Jelenleg 19 hetes vagyok. 😊

2020. máj. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Mértem hőt és csináltam ovu tesztet. Ez alapján nekem sem a 14.napon volt a peteérésem,hanem a 18.napon másnap tüszőrepedés. (28napos ciklussal) Együttlét pedig a 18.ciklus napon,de hogy mikor találkoztak össze... rá 10 napra volt a nem várt. Ekkor nagyon nagyon halvány lett a teszt. Míg előző babáknál,menstruáció elmaradás előtt pár nappal erősebb teszt volt. Így remélem ez is jelzi a későbbi fogantatást.

Most kb a 35.napon lett erősebb tesztem.

2020. máj. 1. 08:59
 4/17 A kérdező kommentje:

Kedves 1es!

Nálam 18 nap a különbség,nem pár nap :(

2020. máj. 1. 09:02
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
#1 nem mindegy,hogy 2 nap vagy 2 hét.Én őszinte leszek,szerintem nem jelent tul jót.
2020. máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kell vissza menned? Én bízom benne, hogy minden rendben lesz.

Utolsó menzi szerint 7 hetes voltam amikor megtalálták méhen belül, akkor láttak egy szabályos petezsákot szikhólyaggal. Menzi szerint 8 hetes voltam mikor szivcső pulzást látták, leletre azt írták 6 hét. 2 hét múlva már volt szívhang és 8 hetesnek mérték, menzi szerint 10 hetes.

Szóval szerintem van remény. 💕 Majd írj, hogy mit mondtak

2020. máj. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 18-19. Napon volt az ovud, akkor minimum 32 napos a ciklus, és nem 28. Így majdnem egy hét lemaradás teljesen normális. Van szívhang, semmi pánik.
2020. máj. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os!

1 hét múlva,csütörtökön. Írok utána,addig meg marad a várakozás.

2020. máj. 1. 10:39
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves 7es!

Mindig pontosab 28napos volt a ciklusom,nagyon ritkán 30napos. Régebben nem mértem ovulációt ez volt a 2.ilyen hónapom.

Februárban mért ovuláció es hőmérő alapján akkor is nem ciklus középén 14.napon hanem 16.napon volt ovum és pontosan jött meg igaz 29.napra.

Januári 28 napos volt.

Mivel a március végi már nem jött meg így a 28 napra csak tippelek,lehet lesz az 30 is.

Április 3‐án volt az első erősebb pozi tesztem,addig nagyon halvány.

2020. máj. 1. 10:47
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy 1-1,5 héttel kisebbnek mérte az orvos, mint másnap a szonográfus!
2020. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!