Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ételek, amiket nem szabad...

Ételek, amiket nem szabad enni, pl padlizsán. Megosztó véleményeket olvastam, ezért kérdezlek Titeket. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sok mindent hall és olvas az ember, hogy mik azok az ételek, amik nagyon jók és mik azok, amik ártalmasak lehetnek. Az egyik ilyen a padlizsán, amikor pár helyen azt olvastam, hogy nem jó, mert rossz esetben vetélést okozhat, máshol pedig azt írtak, hogy egészséges.


Valamint, mit gondoltok ha néha-néha nagyon megkívánok egy kis colat, mekis vagy KFC kaját, eszem sok csokit, esetleg chipset, sok vajas kenyeret (🙄🤪)...? Ezen kívül odafigyelek arra, hogy viszonylag változatosan egyek, szedek Femibiont is.

Első trineszterben vagyok.


Ha esetleg tapasztalatból tudtok megosztani olyan ételeket, amiket mindenképp kerüljek, valamint ami nagyon jótékony hatású, akkor azt nagyon megköszönöm.



#étel #terhesség #diéta #evés #első trineszter
2020. máj. 5. 11:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves utolsó, igen koszi, tudom csak elpötyögtem a telefonomon 🤷🏼‍♀️😬
2020. máj. 5. 13:53
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindent eszek, amit éppen szeretnék. Kivéve nyers hús, nyers tojás, és pasztőrözetlen tejtermékek.

Kolbász, szalonna, téliszakámit is néha, még sincs semmi bajunk!

2020. máj. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Téliszalámit*
2020. máj. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!