Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhsüllyedés terhesség alatt,...

Méhsüllyedés terhesség alatt, mi a teendő? Baj? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam az orvosomnál, megvizsgált, minden rendben volt, viszont szerda este, és csütörtök nap közben erősebb menzesz szerű görcseim voltak, de elmúlt. Csütörtöktől olyan érzésem van, mintha valami lenne a hüvelyemben, ezért gondolok a mégsüllyedésre. Volt valaki hasonló szituációban?

#terhesség #huvelyben
2020. ápr. 24. 14:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
És belenyúltal a hüvelyedbe? Mert akkor éreznéd ha méhsüllyedésed lenne...vagy csal az idegentest erzes miatt gondolod?
2020. ápr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Csak az végett igen.

Igen, belenyúltam, de őszintén, nem nagyon nyulkáltam magamban még sosem, nem tudom mit kellene éreznem. Fel tudok nyúlni, nem érzek semmi akadályt fennt. De már a bemenetnél érzek valamit, valami duzzanat félét,aztán megtalállom az utat és fel megy az ujjam. De fel tudok nyúlni. Nem úgy érzem,mintha az valami más lenne mint aminek kellene, vagy nem tudom. Röstellem tényleg, valaki ki tudna igazítani?

Egyántalán álló vagy fekvő pozícióban kellene?

Mit kellene éreznem?

2020. ápr. 24. 16:16
 3/17 anonim ***** válasza:
Guggolj le es nézd meg magad kistükörben. Látsz valamit a hüvelybemenetnél?
2020. ápr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a mellső hüvelyfalad süllyedt meg. Hány hetes terhes vagy? Nekem a szülés után lett ilyen, amit írsz. Nem a méhem süllyedt meg, hanem a hüvelyfal beesett egy kicsit, ami a hólyagot tartja. Szerintem neked is az lesz, a terheléstől ez meg tud történni sajnos.
2020. ápr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
21 hetes. Baj lehet ez szerinted? Veszélyben van a baba?
2020. ápr. 24. 18:59
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb lenne , ha felhívnád a dokidat ,mert nagy valószínűséggel itt egyikőnk sem orvos és isten ments ,hogy emiatt legyen valami baj. Igazából jobb lenne,ha nem is nyúlkálnál magadban és az orvosra bízod ezt ,mert bármilyen bacit bevihetsz , ami miatt fertőzés lesz. Ha a dokidat a hétvége miatt nem tudod elérni , akkor nyugodtan menj be a kórházba vagy klinikára ,biztos hogy megvizsgálnak! :)
2020. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak ilyen hüvelysérv, akkor nincs veszélyben, de azért én a helyedben megnézetném, hogy biztos nem a méhed-e.
2020. ápr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem puszta kézzel nyúltam fel, apukám a belei miatt kúpokat szúr fel, és kap hozzá olyan egy használatos kis gumikat, mint óvszer, csak kicsiben.

Szóval ha a méh lenne lenn, nem tudnák felnyúlni? Bele ütközne az ujjam?

2020. ápr. 24. 19:11
 9/17 anonim ***** válasza:
Bele ütközne egy kemény gömbbe. Az a méhszáj. De tapogasd ki nyugodtan érezni fogod. Én is azt gondolom a hüvely fala lesz az.
2020. ápr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor még egyszer megpróbálkozom vele :)
2020. ápr. 24. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!