Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt IR és PCOS...

Pozitív teszt IR és PCOS mellett! Mire figyeljek az első néhány hétben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! PCOS és IR problémákkal küzdő babát tervező, vagy korai várandós szakaszban lévőket kérdeznék, hogy szerintetek/orvosotok szerint mire kell figyelni? Április 25-én kezdődött volna a menstruációm naptár szerint, de elmaradt. 29-én halvány pozitív tesztem lett reggeli első pisiből, 25-ös teszttel. Este megismételtem a tesztet 15-ös érzékenységű erősebb pozitív eredményt hozott, másnap reggel ClearBlue 25-ös érzékenységű még erősebb pozitívat. Bejelentkeztem orvoshoz, de amíg eljutok, addig is szeretnék mindent megtenni.Ti mit tanácsoltok?

2020. máj. 5. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Folytasd az eddigi gyógyszeres kezelést (ha van). A CH diétát mindenképpen tartsd, hogy a vércukor szinted ne ingadozzon.
2020. máj. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
CH dieta es seta/kismamatorna. Nekem majd a szoptatashoz van tanacsom, ha szeretned szoptatni, pcos, ireseknel kulonosen fontos a minel gyakoribb es hosszabb szopi, es sok komfortszopi, hogy legyen eleg tej. A masodik gyerekem elott ertesultem csak errol, az elso nagyon cicincsungo volt, a masodiknal nekem kell figyelnem, mert o magatol nem keri annyit, es konnyen megcsappan a tej mennyisege, pl. cumihasznalatkor is visszaesett nagyon gyorsan a mennyiseg (pisis pelenkak szamabol latszik). Illetve mikor beteg volt. Szerencsere sikerult negyedik ilyen alkalommal is visszaszaporitani.
2020. máj. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha szedsz gyógyszert akkor azt folytasd, és szigorúan tartsd a diétát.

Nekem az orvos javasolta,hogy kezdjek el jód tartalmú terhesvitamint szedni. (ha nem vagyok pm beteg).

2020. máj. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!