Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt fehérje a...

Terhesség alatt fehérje a vizeletben?

Figyelt kérdés
Vérnyomásom tökéletes, terheleses cukrom tökéletes, nem vizesedek, nem vagyok túlsúlyos. Mire utalhat? A vérvételnél is elég magas volt a fehérvérsejt szám (4-11 helyett 17). Tudom, hogy orvosnak kell látnia, hétfõre van idõpontom, de hátha más is járt már így. Nagyon aggódok, nehogy baja legyen a babanak. 24+6 hkm

2020. máj. 9. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:

A terhességben magasabb a fvs referenciatartomány /leleten a nek terhes van/


Az utolsó időszakban biztosan magasabb az amúgy normálisnál

2020. máj. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt.Azt mondták keveset iszok.
2020. máj. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha vérnyomásod rendben van akkor nem toxémia emiatt ne aggódj.

Nekem is volt benne amúgy, a 3. trimeszterben szinte végig. Senki nem

foglalkozott vele. Lehet fertőzés , vagy belemosodhatott a huvelyváladékból (terhesség alatt amugyis bővebb folyás van ugye ) számtalan oka lehet. Majd a doki megmondja. Igazság szerint le kellene mosakodni, és utána középsugaras vizeletből mintát vinni, dehát ez ugye kismamaként nem annyira kivitelezhető a reggeli első vizelet előtt :)

2020. máj. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!