Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelenthet a feherje a...

Mit jelenthet a feherje a vizeletben?

Figyelt kérdés

Tudom hogy elso sorban toxemia, de leirom mi a helyzet

A 16.heti nagylabor eredmenyem megjott, a klinikan ahova jarok mindig elkuldik emailben a leletet, bekarikazzak azt az erteket amelyikkel gond van es megirjak hogy mit kell tenni majd fel is hivnak. Jott is a telefon hogy a vizeletemben bakterium talalhato, szedjek Zinnat-ot, megkaptam a receptet ma elkezdtem szedni. Mas nem is volt bekarikazva a leletemen. Viszont azon megakadt a szemem, hogy a vizelet feherje pozitiv lett. Tudom hogy a toxemianak ez az egyik jele, ugyan a vernyomasom rendben van.

Felhivtam a dokimat, mondta hogy jovo heten amikor beszedtem az osszes eloirt Zinnat-ot, menjek be ujra es megismeteljuk a vizet vizsgalatot, ha a vernyomas rendben van, akkor ne aggodjak, megnezzuk jovo heten.

A kerdesem az lenne, hogy elofordulhat, hogy ez a bakterium okozza a feherjet a vizeletemben? V mitol lehet meg ha nem toxemia? Remelem elmulik jovo hetre


2019. febr. 1. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Húgyúti fertőzés simán okozhatja. Nekem eltűnt antibiotikum után a fehérje is.
2019. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Igen, okozhatja a baktérium is, ezért nézi meg újra a jövő héten, a toxémia első tünete a magas vérnyomás, tehát ha az rendben van, akkor nem kell aggódnod.
2019. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kis mennyiségű fehérje simán előfordulhat terhesen, nem kell megijedni.

Amíg egy, esetleg két kereszt pozitív addig nincs nagy baj.

2019. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy a toxémia ilyen hamar nem alakul ki. Az a terhesség második felében jelentkezik ha jelentkezik.
2019. febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, akkor megnyugodtam:)

Egy kereszt van egyebkent:)

Ment a zold kez

2019. febr. 1. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!